Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mogłby ktoś pomoc instalowałem pliki odpaliłem i


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak chciałem wł serwa to wyskoczyło
 
cannot open direct sql connection to host: localhost user: mt2 db: common
cannot start server while no commom sql connected
mysql_real_connect: Access denied for user `mt2`@`localhost` (using password: YES)
    failed, retrying in 5 seconds
 
 
 
i tak cały czas wyskakuje

Opublikowano

wejdz w CONFIG zobacz jaka masz nazwe uzytkownika i haslo mysql, jesli inne niz mt2 mt2!@# to zmien na takie. Wgraj tabeki user z plikow terenzo i gotowe.

Opublikowano

otrzymujesz komunikat że hasło użytkownika mt2 łączącego się przez localhost jest nieprawidłowe więc hasło w configu nie zgadza się z tym z bazy, po zmianie hasła

# /usr/local/etc/rc.d/mysql-server start

@edit:

Mój post już nie porzebny

791f747188ac8.png

Opublikowano

Jeżeli to serwer hamachi to tam gdzie jest local_host powinno znajdować się twoje ip z hamachi ;D 

 

/Tak mi się zdaje ;P

Opublikowano

zwyczajnie dodaj uzytkownika mt2 i nadaj mu prawa do wymaganych baz.

CREATE USER 'mt2'@'localhost' IDENTIFIED BY 'mt2!@#' ;
GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'mt2'@'localhost' WITH GRANT OPTION ;
flush privileges;

@Edit te polecenia oczywiście należy wpisać w PuTTy.

Opublikowano

jak chciałem wł serwa to wyskoczyło

 

cannot open direct sql connection to host: localhost user: mt2 db: common

cannot start server while no commom sql connected

mysql_real_connect: Access denied for user `mt2`@`localhost` (using password: YES)

    failed, retrying in 5 seconds

 

 

 

i tak cały czas wyskakuje

Mialem to samo, mi nie pomoglo nic i zainstalowalem od nowa baze i wszystko smiga :P

Opublikowano

Mialem to samo, mi nie pomoglo nic i zainstalowalem od nowa baze i wszystko smiga :P

nie ma takiej możliwości, że nie pomoże nic ;) w tym przypadku są 2 możliwości. Pierwsza to niezgodność haseł użytkownika mt2 w configu a w bazie danych a drugą możliwością jest brak użytkownika mt2.

Opublikowano

użytkownika mam, a hasła są takie same czyli o co kaman ??
 

eh nie rozumiem teraz nawet do navi nie mogę się zalogować nic zrobić, komenda mysql -p hasła nie pasują te co przy zakładaniu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...