Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy w Aionie istnieje coś takiego jak gildie?


Mroczeks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj akurat nazywa sie Legion.Co do walk to niestety to nie jest tak jak w metinie, ze jedna gildia wyzywa druga na cos typu ''ustawke'' i o topke sie rzna...Oprocz tego, ze legionem tutaj mozesz odbic fortece to raczej nic ciekawszego nie znajdziesz tutaj bla bla bla.Moze i mozna legionem tutaj zzergowac jakies pt czy odbic fortece czy pojsc na SWB BF legionem bo dla mnie dred to nie jest legionowy chyba, ze w legionie jest tam 6osob :D Fajnie by bylo zobaczyc nowa opcje 'wojny' pomiedzy legionami, walka o topke na serwerze czy cos lepszego.

Nie czaruj.

Opublikowano

Tutaj akurat nazywa sie Legion.Co do walk to niestety to nie jest tak jak w metinie, ze jedna gildia wyzywa druga na cos typu ''ustawke'' i o topke sie rzna...Oprocz tego, ze legionem tutaj mozesz odbic fortece to raczej nic ciekawszego nie znajdziesz tutaj bla bla bla.Moze i mozna legionem tutaj zzergowac jakies pt czy odbic fortece czy pojsc na SWB BF legionem bo dla mnie dred to nie jest legionowy chyba, ze w legionie jest tam 6osob :D Fajnie by bylo zobaczyc nowa opcje 'wojny' pomiedzy legionami, walka o topke na serwerze czy cos lepszego.

Wojny pomiędzy legionami w obrębie rasy byłyby sprzeczne z fabułą gry.

A w przypadku przeciwnej rasy - mamy siege.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Wojny pomiędzy legionami w obrębie rasy byłyby sprzeczne z fabułą gry.

A w przypadku przeciwnej rasy - mamy siege.

Siege a wojna legionow to calkiem co innego, wiec nie ma co wciskac na sile farmazonow.Na siege przyjdzie kazdy a nie tylko legion, wiec lol.Raczej wojny legionow moglyby sie udac pomiedzy ely-asmo, nie napisalem, ze asmo-asmo i ely-ely.Chociaz to tez mogloby wypalic :D.Chcialbym zobaczyc taka 'prawdziwa' topke, gdzie nie liczy sie AP/HP tylko ilosc wygranych/przegranych/zremisowanych przeliczonych na pkt...Wtedy wrocilbym do aiona znowu...

Nie czaruj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...