Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ile slotów wyciągne na takim VPSie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Typ wirtualizacji: OpenVZ
  • Pamięć RAM: 4096 MB
  • Ilość vCPU: 2
  • Pamięć wirtualna (swap): 512 MB
  • Typ dysku: SSD
  • Pojemność dysku: 25 GB
  • Szybkość Internetu: do 150 Mbit
  • Transfer miesięczny: 1 TB
  • Centrum danych: OVH

 

Przyjmując, że na serwerze jest 15 pluginów :)

Opublikowano

Moze byc od 30 do 60 zaleznosci jaki rodzaj chcesz robic.

 

Bo to liczy sie od mapy, rodzajow pluginow itp.

 

Najmniej slotow maja serwer Survival plus gildie

Opublikowano

Prelicznik, taki co mniej więcej sie liczy to 10 slotów u 1gb ale wszystko zależy od wygenerowanej mapy, pluginów

Opublikowano

Zależy jakie będzie obciążenie tych 15 pluginów dla serwera. Myślę, że od 50 - 60 slotów uciągnie bez lagów na spokojnie. 

Opublikowano


Hmm no tak, prosta matma B)
4096 : 100 = 40 i reszta.
Licząc jeszcze pluginy to 30 bez lagów spokojnie wyciągniesz .
­

Opublikowano

Polecam dedyka ^^

Ale 4GB przy dobrej konfiguracji serwera to powinno 100, a przy bardzo dobrej to nawet 200 ;)

Wszystko zależy od pluginów.

Opublikowano

Wszystko zależy jaki jest tryb. Jaka wielkość mapy. Dobra czy słaba konfiguracja itp.

 

Skyblock: 60-100 slotów
Freebuild: 40-50 slotów

Hardcore: 30-40 slotów

EasyHardcore (odmiana hardcora tylko łatwiejsza): 40 slotów

bmqxnpM.png

Opublikowano

Więc tak :

Tryb: PRISON

Mapa: Na pewno mała, ponieważ jest to pusta mapa z zamkniętymi budynkami dodatkowo brak mobów i wody / lawy

Konfiguracja: Skript może trochę lagować bo chyba jest jedna rzecz, która wykonuje się co 10 sekund

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...