Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam pewien problem. Podczas potyczki w grze, gdy jestem kamerą w centrum bitwy pojawia mi się czarny ekran, a gdy zjadę kamerą w inne miejsce jest już okey. Wiecie może jak mi pomóc?

 

Z góry przepraszam jeżeli nie jest to odpowiedni dział na ten temat.

 

 

Zapraszam do zapoznania z moimi innymi Tematami !

Zapraszam do gry na moim ModPacku by VS! http://www.mpcforum.pl/topic/1084430-dlminecraft-modpack-by-vs-zasmakuj-prawdziwej-przygody/#entry9388906

Opublikowano

Próbowałeś reinstalować grę? Może coś się źle zainstalowało? 

Spróbuj też może zmienić ustawienia na niższe i wtedy zobaczyć.

Jeżeli mi odpowiadasz, oznacz mnie:

 

@Pattern.

 

Wtedy na pewno odpiszę ;)

 

Opublikowano

Tak próbowałem już tak jak piszesz. No cóż, to już jest stara gram, a komputery takie jak teraz są mogą być niekompatybilne z tą grą. Przynajmniej tak mi się zdaje 

Zapraszam do zapoznania z moimi innymi Tematami !

Zapraszam do gry na moim ModPacku by VS! http://www.mpcforum.pl/topic/1084430-dlminecraft-modpack-by-vs-zasmakuj-prawdziwej-przygody/#entry9388906

Opublikowano

To może odpal grę ze zgodnością z WinXP (PPM na  ikonkę > właściwości > zgodność) ?

Jeżeli mi odpowiadasz, oznacz mnie:

 

@Pattern.

 

Wtedy na pewno odpiszę ;)

 

Opublikowano

A ogarnia ktoś z was jak zainstalować mape na modyfikacji do Bitwy o Śródziemie? Mod: RJ-RotWK 1.06 
Wyskakuje mi ten błąd http://zapodaj.net/images/54f18b7493319.png


Tryb zgodności ogarnę gdy będę grał, już ustawiłem ale żeby znowu te bugi się pojawiły musiałbym mieć sporą armie a to troche czasu więc jeżeli będzie ok to dam znać, dzięki 

Zapraszam do zapoznania z moimi innymi Tematami !

Zapraszam do gry na moim ModPacku by VS! http://www.mpcforum.pl/topic/1084430-dlminecraft-modpack-by-vs-zasmakuj-prawdziwej-przygody/#entry9388906

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...