Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dysk się nie wyświetla, nie jest podłączony.


Harajuku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

mam pewien problem, otóż gdy dziś włączyłem komputer zauważyłem, że wszystkie rzeczy, które się znajdowały na dysku E są niedostępne, sam dysk nie wyświetla się w ''Komputer''. Po próbie włączenia czegokolwiek znajdującego się na tym dysku wyskakuje taki komunikat:

374771424785905853734.png

 

Nic przy kompie nie robiłem. Błąd się pojawił dopiero dzisiaj. Dysk jest oczywiście podłączony.

Opublikowano

­rozumiem, że faktycznie chodzi o dysk a nie o partycje dysku twardego? odłącz i podłącz dysk ponownie i sprawdź czy widać go w biosie

NIE BOJĘ SIĘ BOGA

Opublikowano

­rozumiem, że faktycznie chodzi o dysk a nie o partycje dysku twardego? odłącz i podłącz dysk ponownie i sprawdź czy widać go w biosie

Chyba nie widzi, to pierwsze to dysk C, Port 2 jest pusty (dysk E?), a Port 3 to CDDVD, chodzi o CD-ROM, tak?

501511424789948853734.jpeg

Opublikowano

no to nie widać dysku w biosie, a słyszysz jak chodzi?

NIE BOJĘ SIĘ BOGA

Opublikowano

Tak słyszę jak chodzi, i jak dotykam jest ciepły. Dodam, że miałem problemy, które nie wiem z czego wynikały. Komputer podczas gry w np. Guild Wars 2 czy FFXIV zawieszał się i musiałem go restartować, myślałem że to wina tego, że się przegrzewa (nie przegrzewa się) jednak po tym co się stało myślę, że to wina dysku ponieważ obie gry znajdowały się na nim.

Opublikowano

i najprawdopodobniej padł jeżeli wcześniej już były jakieś objawy, podaj jego model

NIE BOJĘ SIĘ BOGA

Opublikowano

Mi padł dysk od odłączenia wentylatora obudowy podczas gdy komp był włączony  :rolleyes: Ale że to wina taty to poszedł do serwisu i skłamał że się sam popsuł i oddali.. szkoda że za miesiąc xD

 

Kabelek miałeś z metalowym zapięciem? Może wypadł kabelek od drgań i się zepsuł?

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...