Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem ( hamachi ) koledzy nie mogą się połączyć


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z hamachi. Ustawiłem clienta pod siebie smiga jak ta lala. Ustawiłem root'a (serwer info w nim) pod graczy z normalną końcówką jak i w głównym golderze serwerinfo z normalną końcówką, dałem clienta znajomym i nie mogą wejśc mają błąd podczas łączenia. Nie wiem co robić co zmieniać bo ustawiam wszystko dobrze, port mapa tez mam odblokowanego ://

 

 

help, please.

Opublikowano

Witam, mam problem z hamachi. Ustawiłem clienta pod siebie smiga jak ta lala. Ustawiłem root'a (serwer info w nim) pod graczy z normalną końcówką jak i w głównym golderze serwerinfo z normalną końcówką, dałem clienta znajomym i nie mogą wejśc mają błąd podczas łączenia. Nie wiem co robić co zmieniać bo ustawiam wszystko dobrze, port mapa tez mam odblokowanego ://

 

 

help, please.

Firewall, Ip w pliku od launchera pod hamachi - > Serverip.cfg lub serverimfo :v

­

Opublikowano

Mam ten sam problem. Postawiłem serwer u siebie. Wszędzie końcówka 100 i śmiga. Wysłałem koledze przerobiona wersje z normalną końcówką i dupa. Nie działa mu. On postawił serwer u siebie i ja próbując sie połączyć od strony klienta też nie mogę więc dołączam się do problemu.

-Jestem habilitowanym profesorem,magistrem, który nie umie zawiązać sobie butów.

-A ja jestem technikiem który daje ci prace.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...