Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] BungeeCord - problem z połączeniem dwóch serwerów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem z polaczeniem dwoch moich serwerow :/

A moze jednak nie tyle co z polaczeniem, a wogle wejsciem na lobby. W konsoli pojawia sie komunikat 

 

 

 

17:48:37 [iNFO] [Faffel] disconnected with: [0;31;1mCould not connect to default server, please try again later: java.net.ConnectException
[m>
17:48:37 [iNFO] [Faffel] -> UpstreamBridge has disconnected
[m>
17:48:40 [iNFO] [MOJE IP] <-> InitialHandler has connected
[m>
17:48:53 [iNFO] [Moje IP] <-> InitialHandler has connected
[m>
17:49:00 [iNFO] MOJEIP] <-> InitialHandler has connected
[m>
17:49:02 [iNFO] [Faffel] disconnected with: [0;31;1mCould not connect to default server, please try again later: java.net.ConnectException

 

 

 

Obraz komunikatu na MC:

 

 

 62480013725816944278.png

 

 

 

 

Config: 

 

 

     groups:
  Faffel:
  - admin
disabled_commands:
- disabledcommandhere
player_limit: 18
stats: 6b78e7ec-4ecf-4c28-afb1-9fceab8fde51
permissions:
  default:
  - bungeecord.command.server
  - bungeecord.command.list
  admin:
  - bungeecord.command.alert
  - bungeecord.command.end
  - bungeecord.command.ip
  - bungeecord.command.reload
listeners:
- max_players: 1
  fallback_server: spawn
  host: 37.187.168.159:26403
  bind_local_address: true
  ping_passthrough: false
  tab_list: GLOBAL_PING
  default_server: spawn
  forced_hosts:
    sv-forcecraft.ench.pl: pvp
  tab_size: 60
  force_default_server: false
  motd: '&1Siec serwerow'
  query_enabled: true
  query_port: 26403
timeout: 30000
connection_throttle: -1
servers:
  spawn:
    address: localhost:25565
    restricted: false
    motd: Spawn
ip_forward: false
online_mode: false

 

 

 

 

 

Prosilbym bardzo o pomoc :/  Siedze nad tym pare tygodni juz i nic

Na silnikach bukkit/spigot pracuje juz pare lat, pod roznymi konfiguracjami i w miare ogarniam, ale z tym typem silnika probuje cos zrobic pierwszy raz 

Opublikowano


Polecam Ci obejrzeć poradnik od treekt'a jest on nadal aktualny.


­

Opublikowano

@MAROSKiNG

 

Tak, bylo ustawione na -1

 

@Lord Tytan

Wlasnie o to chodzi, ze juz go przerabialem, ustawialem tak samo jak bylo opisane i dalej to samo bylo :/

 

W jednym z przypadkow bylo tak, ze ani nie dalo sie polaczyc, i jak ustawilem serwer skyblock, jako lobby to ani tu ani tu nie dalo sie dostac, mimo, ze konfigurowalem tak jak bylo w warnach zapisane

 

 

Kolega mi na PW wyjasnil co i jak. Dziala wszystko ok :) poprostu maszyna z lobby byla niewystarczajaca

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...