Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wlasny Polski Gunz - Szukam Chetnych Do Zalozenia


v-tec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka a wiec szukam ochotnikow ktorzy by chcieli wraz ze mna zalozyc nowy wlasny serwer gunz

 

Potrzebne ____:

 

Checi

Czas

Wiedza

...........................

 

 

 

noavatar.gif

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ja też jestem za zrobieniem polskiego gunz, pisałem do Ciebie na gg

Opublikowano

no ja pisałem do Ciebie na gg i nic nie odpisałeś ... jak coś to mamy 3 osoby bo kumpel na bank sie zgodzi :D

 

na pc bede od 15:30 bo kończe ostatnią lekcje właśnie :D

 

masz jakiegoś hosta? bo na hamaku to hardcore będzie ... ja niestety nie moge hostować ...

Opublikowano

Wszystko bedzie najpier trzeba sie zajac zrobieniem calej oprawy gry itp..

Serwer zalatwie

Jeszcze pogadamy na gg

Jak cos to juz odpisalem i bede czekal na ciebie ;D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja Kiedyś Robiłem Swój Serv Do Gunza...Zrobiłem Cały Ale Nie Mogłem Stworzyć konta...Pisz Na GG : 11924017 Z Chęcią Pomogę B) PzDr

 

THSUBASA

tgmsiatek.jpg

 

 

 

Opublikowano

ja

 

:D

co ja , na czym sie znasz co umiesz

bo wasze "JA" tu nic nie znaczy...

zeby zrobic serv gunz

Potrzebny ktos kto sie zna na robieniu obiektow 3d i na nakladaniu textur (skinów) na nich

Grafik do interface'u

I ktos kto sie zna na edytowaniu MRS

nie mowie o MRS ze zmieniasz 1 apteczke w 200...

a edytowaniu mrs np bgm i tak dalej

 

lepiej sie dowiedz co doklanie potrzeba

anie kto chętny...

chętny jest kazdy tylko nikt nic nie potrafi

 

 

i zalezy jaki server ma byc... full priv z expem duzym itd czy taki jak international albo ijji...

GunzAlex.png
Opublikowano

no teraz nam są potrzebne osoby które się znają na mrs, exp będzie prawdopodobnie x5 , zeby nie było za szybko '' eeee nabiłem 99 lvl nie opłaca mi się grać)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...