Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie moge jednocześnie naciskać W i A


patrykkoper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc, mam taki problem więc jak ide w cs 1.6 naciskam w, chcę żeby szedł mi na skos czyli naciskam W+A, ale to nie działa i jak naciskam W+A jednocześnie to skręca mi tylko w prawo, nie idąc na przód - czytałem, że trzeba napisać cl_forwardspeed 400 ale to nie pomaga, prosze o pomoc - mam steam.

 

2eftkr6.jpg

Opublikowano
Wpisz w konsoli te dwie komendy ;).

 

cl_forwardspeed 400

i

cl_backspeed 400 

­Życie jest podłe, pamiętaj dziecko. Nie trzeba umrzeć żeby przeżyć piekło. - PIH


chadanako_rhspsqr.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może i wina klawiatury, jej ghostingu dokładnie.

 

To raczej wina serwerów które wymuszają komendy, też tak miałem jak sie szlajałem po ruskich serwerach a potem trzeba było reinstalować CSa 5 razy..

Opublikowano

To raczej wina serwerów które wymuszają komendy, też tak miałem jak sie szlajałem po ruskich serwerach a potem trzeba było reinstalować CSa 5 razy..

 

Może i wina klawiatury, jej ghostingu dokładnie.

 

 

Wpisz w konsoli te dwie komendy ;).
 
cl_forwardspeed 400
i
cl_backspeed 400 

 

To nie wina serwerów tylko nie raz tak jest, wystarczy tylko przecież wpisać podane te dwie komendy :).

29o51qa.jpg

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...