Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zed - what poradnik have you done must be good


Gość DarrthSaxim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZedSquare.png


 


Witam, pewnie nie wiecie jak grać Zedem, skoro tu wpadliście? Mylę się? No przecież! Wy jesteście tak zajebiści, że wszystkim umiecie grać. Ale warto się podszkolić. :v


 


Więc przyda nam się


 


Flash.png?version=e5cb5477adbc95a085ee30 Ignite.png


 


Niektórzy grają z tym, ale to głupki i im nie wierzcie


 


SummonerSmite.png


 


BUILD


 


Okej, jak wiecie w tej grze itemy dają różne atrybuty, Zed skupia się głównie na AD. Więc jego build powinien wyglądać tak:


 


blade-of-the-ruined-king.gif - wysysanie hp, dodatkowe dmg do ulti zawsze spoko


 


youmuus-ghostblade.gif - jakiś tam attack speed, przydatny gdy walczymy z kimś 1 na 1 i mamy wszystko na cd, dobrze współgra z botrkiem


 


boots-of-speed.gif - buty to zależy, jak przyda nam się armor to tabi itd. jednak na takie uniwersalne gierki polecam ionianki, albo mobilitki


 


 


last-whisper.gif - przydaje się gdy przeciwnicy mają już troche armora


 


the-bloodthirster.gif - to 400+ ad ba zedzie się przydaje, bardzo maksymalizuje nasze dipsy


 


the-black-cleaver.gif/infinity-edge.gif/guardian-angel.gif - tasak na tanków, infinity by jeszcze więcej nawalać, a ga gdy często padamy, lub chcemy czuć się pewnie. 


 


 


Skille rozdajemy następująco:


 


zed-razor-shuriken.png jako pierwsze (i na 1 lvlu)


zed-shadow-slash.png jako drugie (i na 3 lvlu)


zed-living-shadow.png jako trzecie (i na 2 lvlu)


 


oczywiście ulti dodajemy jak to tylko możliwe.


 


MASTERKI I RUNY


Masterki odgrywają ważną role w tej grze, więc wg. mnie dobre będą takie:


ugdvECk.png


 


runki podobnie, pod assasina


ptetRA6.png


 


ogółem polecam zeda, bardzo zabawnie się gra i można łatwo każdego orać


 


KONTRY


to wszystko, co może uciec przed naszym ultem, lub go zatrzymać. np. fizz oraz przedmioty takie jak zhonya i qss

Opublikowano

Poradnik 11/10, dowiedziałem się bardzo wiele: teraz już znam jego playstyle oraz kontry. BTW - runy full MS > armor pene, masterki 0/0/30 > wszystko inne

Opublikowano

IQckRdZ.png

 

---------------------------------------------------------------

 

z*******y poradnik, kupiłem sobie zeda wczoraj i szukałem dobrego poradnika

czy to przypadkiem nie jest sfałszowane??

ps; jak nie budujecie ionianek, to -5% cd w runach nie jest potrzebne za bardzo.

Opublikowano

Zmieńcie te avatary trolle.

Poradnik spoko ale zbytnio się nienapracowałeś

+ odemnie (tylko pisemny) na zachęte

logo.png


Spudgy™


L# to gówno


Bol 3.0


S

Opublikowano

Zmieńcie te avatary trolle.

Poradnik spoko ale zbytnio się nienapracowałeś

+ odemnie (tylko pisemny) na zachęte

idź sobie skrypty włącz, one cię nauczą grać. prawdziwego poradnika nie doceniasz cziterze

Opublikowano

2/10 dowidzenia.

 

///

 

Za malo, to nie jest poradnik. Nie powinienes dostac za to -%

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Pisząc poradnik na temat zeda, nie wspomniałeś jakie są na niego kontry i jak nim rushować. Taki poradnik jest do napisania w 5minut. :v

Opublikowano

Poradnik względem wizualny słaby, treścią trochęnadrabia. Neutralnie.

Ahahah XDDDDDDD

Jaką treścią człowieku, wizualnie też leży i kwi czy.

 

A na serio to... słabo B)

 

PS. Fajne aparaty, też mogę?

Opublikowano

Ahahah XDDDDDDD

Jaką treścią człowieku, wizualnie też leży i kwi czy.

 

A na serio to... słabo B)

 

PS. Fajne aparaty, też mogę?

odczep sie od niego bo spoko zrobil poradnik a jak ty nie umisz grac to se pobierz tego bola czy cos !!!! namenczyl sie to daj mu plus

JQ88oYy.png

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...