Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czym się różni wersja UK od wersji PL?


_CrEaTiV_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

Chciałem się Was zapytać czym się różni wersja UK od wersji PL. Opłaca się tam grać? Jak z cenami? I czy mili ludzie, czy także flamerzy jak na PL'u. ? :)

Za dokładną odpowiedź odwdzięczę się. :)

ZBIERAM LAJKI, HEHE =)

 

SZUKAM OSOBY, KTÓRA WYKONA DLA MNIE SYGNATURE! WIĘCEJ INFO PW =0

Opublikowano

Jeśli lubisz grać z obcokrajowcami to możesz spróbować, ale to nadal ta sama gra.

Nie wiem jak z cenami, ale na pewno są proporcjonalne do ceny NosDolarów.

Słyszałem, że Brytyjczycy są mili, więc atmosfera jest pewnie lepsza :P.

Opublikowano

Jeśli lubisz grać z obcokrajowcami to możesz spróbować, ale to nadal ta sama gra.

Nie wiem jak z cenami, ale na pewno są proporcjonalne do ceny NosDolarów.

Słyszałem, że Brytyjczycy są mili, więc atmosfera jest pewnie lepsza :P.

brytyjczycy << niemcy

 

Jeśli już naprawdę chcesz grać na obcym serwerze to polecam DE. UK pod względem cen jak i graczy odpada

 

na DE np. ziarno mocy kosztuje ~400 golda, na pl jest to cena ok 250golda

a jak ceny sp? na UK / DE ceny są znacznie niższe. np. wk 99+9 znajdziesz za ~12kk

sp +13 za 50kk też da rade

 

polecam finezje. serwer zdecydowanie najmilszy biorąc pod uwagę Avalon, Enigme, Fine, UK i DE

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Na UK mało kto gra z Polaków.

Serwer DE jest już lepszy od UK z tego powodu, że jest bardziej zaludniona i Polaków nie brak na tym serwerze, nie to co na UK. Poza tym ceny przedmiotów z IS lub sp,eq jest o wiele tańsza niż na PL.

Na PL jest nawet łatwo jedynie na S1 i S2. A co do S3 ma się rozpaść (takie pogaduszki chodzą) :/

 

Osobiście polecałbym Tobie PL, a jeśli umiesz angielski lub niemiecki to DE ;)

Opublikowano

Dodam jeszcze, że na UK atmosfera jest słabsza niż na PL'u. Wiem, bo grałem tam dosyć długo (70Lv)­

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Dzięki wszystkim za odpowiedzi!

Mimo wszystko zostanę na s3, ale także zacznę przygodę na NosTale DE.  ^_^

ZBIERAM LAJKI, HEHE =)

 

SZUKAM OSOBY, KTÓRA WYKONA DLA MNIE SYGNATURE! WIĘCEJ INFO PW =0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...