Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ClapTrap In real life (Wraz z RaspBerry PI w środku)


Martin_Gaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WIIIIITAJCIE :D

Ostatnio wymyśliłem sobie claptrapa jako robota... widziałem film ze twórcy Borderlanda sami spróbowali .... o to ich wynik:
https://www.youtube.com/watch?v=UpUKuwpB-5Q

 

Czemu by nie zrobić podobnego tylko realnej wielkości (jak w grze) i z wieksza ilością funkcji:

- podnoszenie przedmiotów

- sterowanie smartfonem

- kamera w oku pozwalająca patrzeć jak claptrap

- dvd (tam gdzie jest napis DANGER !)

- puszczanie muzyki

- jeżdżenie

- poruszające się elementy jak w Borderlandzie....

 

Jednak potrzebuje również waszej pomocy w niektórych problemach ;)


PROBLEMY I PYTANIA DO WAS! :

[Rozwiązany] - Jak zrobić koło i w ogóle żeby claptrap się nie wywracał.... ?

Robot balansujący, poczytaj o projektach z nim związanych i masz pierwszą odpowiedź.

- Pomysły ... co jeszcze może ten robot robic ;)

 

 

 

Pozdrawiam ... Szop.Tv

 

[.... OH NO .... STAIRS?!]

 

76561198180869410.png
Opublikowano

Zapomniałem, że to monocykl ma być.

To nie jest odpowiednie forum na tego typu projekty.

 

https://www.youtube.com/watch?v=w6VqASRawgg

Nawet wykonanie czegoś takiego jest dość trudne.

 

spodziewałem się że będzie trudne ...

Robie to z moim wujkiem programistą ...

 

wiem ze to forum srednie jest ale tutaj już jakiś czas jestem ^^

 

76561198180869410.png
Opublikowano

spodziewałem się że będzie trudne ...

Robie to z moim wujkiem programistą ...

 

wiem ze to forum srednie jest ale tutaj już jakiś czas jestem ^^

 

Forum jest dobre, ale nie dla robotyki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...