Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Seria] Fable: Zapomiane opowieści


EncziTV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chciałbym Wam tutaj prezentować moją nową serię na kanale. Chciałbym nieco "odświeżyć" ten tytuł i zaprezentować go moim widzom. Jest to pewnego rodzaju odskocznia od Fify, która była do tej pory jedyną grą na moim kanale (Lola nie liczymy, bo to były dwa spontaniczne odcinki).
Nie proszę Was o jakąś wyrozumiałość, napiszcie mi najlepiej co robię źle i co mam poprawić w swoich materiałach - bardzo mi to pomoże w rozwijaniu samego siebie.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

A oto wcześniej wspomniany materiał! :D

https://www.youtube.com/watch?v=269ixIITPPg

 

Jeżeli dodałem to w złym dziale to proszę o przeniesienie!

43754361846876289522.png

Opublikowano

Odcinek mi się podobał, nie przedłużał się i miło się oglądało.

Był w HD i dzwięk był dobry a to jedno z najważniejszych.

Jeśli zapominasz sobie co chcesz powiedzieć przed odcinkiem najlepiej zapisz sobie na kartce plan "przemówienia".

P.S Czekam na więcej dobrych odcinków wtedy subik zapewne poleci c:

Opublikowano

Dziękuję za opinię, właśnie robiłem tak ostatnio na LiveStreamie i chyba tak zrobię na gameplayach. Wypiszę sobie w punktach o czym miałem powiedzieć itp :D

43754361846876289522.png

Opublikowano

Odcinek mi się podobał, nie przedłużał się i miło się oglądało.

Był w HD i dzwięk był dobry a to jedno z najważniejszych.

Jeśli zapominasz sobie co chcesz powiedzieć przed odcinkiem najlepiej zapisz sobie na kartce plan "przemówienia".

P.S Czekam na więcej dobrych odcinków wtedy subik zapewne poleci c:

Jestem tego samego zdania :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...