Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powrót do gry i pytanie dot. mikropłatności


Dzienny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka. Zastanawiam się czy nie zagrać sobie w NFSW, jednakże chciałbym zapytać jak to jest z płatnościami. Kiedyś jak grałem to większość rzeczy, którą chciałem kupić była za $$ (chyba nawet neony, ale nie jestem pewien :P). Da się ugrać bez kupowania niczego i jest możliwość zdobycia np. neonów (o ile są za $$, bo jak już wspomniałem, tylko tak mi się wydaje)?

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Hejka. Zastanawiam się czy nie zagrać sobie w NFSW, jednakże chciałbym zapytać jak to jest z płatnościami. Kiedyś jak grałem to większość rzeczy, którą chciałem kupić była za $$ (chyba nawet neony, ale nie jestem pewien :P). Da się ugrać bez kupowania niczego i jest możliwość zdobycia np. neonów (o ile są za $$, bo jak już wspomniałem, tylko tak mi się wydaje)?

 

Pozdrawiam.

Da się grać bez wydawania realnych pieniędzy na grę ;) I nie będzie to rozgrywka na niskim poziomie, bo można się bawić równie dobrze.

Części tuningu wizualnego (neony, pakiety obniżające, felgi itp. można zdobyć za wyścigi/pościgi/ucieczki).

Podobnie jest w przypadku części tuningu osiągów (z tym, że mocne części lecą tylko na wyścigach multiplayer, na ucieczkach drużynowych, przy zwiększaniu serii poszukiwań skarbów [dzień 19+], za zaliczanie niektórych osiągnięć oraz złotych/platynowych pakietów kart, które są dostępne jako prezent przy zaliczeniu wybranych achievementów [oraz za wirtualną walutę i jako dodatek przy zakupie boostów]).

Z autami jest różnie. Wiele ciekawych modeli jest za Speed Boost'y (wirtualna waluta za realne pieniądze), ale są też naprawdę dobre wozy, którymi bez problemu można rywalizować (i wygrywać) z samochodami za SB.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Da się grać bez wydawania realnych pieniędzy na grę ;) I nie będzie to rozgrywka na niskim poziomie, bo można się bawić równie dobrze.

Części tuningu wizualnego (neony, pakiety obniżające, felgi itp. można zdobyć za wyścigi/pościgi/ucieczki).

Podobnie jest w przypadku części tuningu osiągów (z tym, że mocne części lecą tylko na wyścigach multiplayer, na ucieczkach drużynowych, przy zwiększaniu serii poszukiwań skarbów [dzień 19+], za zaliczanie niektórych osiągnięć oraz złotych/platynowych pakietów kart, które są dostępne jako prezent przy zaliczeniu wybranych achievementów [oraz za wirtualną walutę i jako dodatek przy zakupie boostów]).

Z autami jest różnie. Wiele ciekawych modeli jest za Speed Boost'y (wirtualna waluta za realne pieniądze), ale są też naprawdę dobre wozy, którymi bez problemu można rywalizować (i wygrywać) z samochodami za SB.

 

A powiedz, jakie są mniej więcej ceny tych Speed Boost'ów (np. ile $ będę musiał wyłożyć na neony) + czy jest możliwość płacenia przelewem bankowym.

Opublikowano

A powiedz, jakie są mniej więcej ceny tych Speed Boost'ów (np. ile $ będę musiał wyłożyć na neony) + czy jest możliwość płacenia przelewem bankowym.

Tutaj masz ceny SB (podczas pierwszego zakupu dodawana jest premia w postaci większej ilości SB):

http://prntscr.com/679hef

A tutaj bez premii za pierwszy zakup:

http://prntscr.com/679i79

Dostępne metody płatności są widoczne z lewej strony (płatność SMS'em została chwilowo wyłączona).

Dodatki podczas zakupu SB (auta, pakiety kart, vinyle, neony itp.) zmieniają się raz na jakiś czas.

#Edit

Neonów nie opłaca się kupować za SB, bardzo łatwo zdobywa się je w wyścigach/pościgach/ucieczkach :)

Ich cena to 400 SB i 700 SB (zależnie od koloru/motywu).

HB5fLf7.png

Opublikowano

Tutaj masz ceny SB (podczas pierwszego zakupu dodawana jest premia w postaci większej ilości SB):

http://prntscr.com/679hef

A tutaj bez premii za pierwszy zakup:

http://prntscr.com/679i79

Dostępne metody płatności są widoczne z lewej strony (płatność SMS'em została chwilowo wyłączona).

Dodatki podczas zakupu SB (auta, pakiety kart, vinyle, neony itp.) zmieniają się raz na jakiś czas.

#Edit

Neonów nie opłaca się kupować za SB, bardzo łatwo zdobywa się je w wyścigach/pościgach/ucieczkach :)

Ich cena to 400 SB i 700 SB (zależnie od koloru/motywu).

 

Okej, dzięki. Zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...