Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Auto] Co sądzicie o dzisiejszej rotacji IGC?


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, do rotacji zostały dodane nowe autka:

A: Audi R8 Coupé 5.2 FSI Quattro “Blue” $1,700,000
B: BMW M3 GTR E46 “Blue” $1,400,000
C: Lamborghini Miura SV “Red” $900,000
D: Nissan 370Z Roadster Touring “White” $700,000

Słyszałem, że R8 jest dobra na dragi. Dlaczego?

Czy M3 GTR jest dobre na pościgi?  :rolleyes:

Opłaca się coś w ogóle?

 

 

 

 

Opublikowano

R8 jest bardzo dobra na dragi ze względu na mocne nitro i niebagatelne przyśpieszenie.

GTR jest spoko wyborem na pościgi, ale również na wyścigi w klasie A lub B.

Reszta jest takimi średniakami.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Jakie są zalety miury SV (o ile jakieś ma) ?

Średnia prędkość maksymalna, dobre przyśpieszenie i prowadzenie, nitro słabe.

f

Opublikowano

A R8 5.2 dobrze skręca? Bo skoro na dragi, to chyba wątpię..

Jeżeli GTR dobry na TE, to musi być ciężki bardzo nie? :v

Do której klasy go brać?

Opublikowano

A R8 5.2 dobrze skręca? Bo skoro na dragi, to chyba wątpię..

Jeżeli GTR dobry na TE, to musi być ciężki bardzo nie? :v

Do której klasy go brać?

5.2 skręca dość ciężko, ale nie aż tak tragicznie jak Corvetta Carbon Limited Edition.

GTR jest ciężki, ja dałbym go do A.

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...