Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zacząć grać w metina


lukaskspit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej zacznij od porządnego priva. Bony takie podstawowe, najważniejsze to:

do tarczy nie wrażliwość na omdl.

do naszyjnika, zbrojki, bransy, butów hp

do zbrojki i do miecza dodaj też obrażenia do pż. Resztę sam zrozumiesz. Na czacie klikaj takie złotenapisy (na privach), tam pokazuje Ci dany przedmiot i bony w nim. Sugeruj się nimi i patrz na jaką klasę to jest. Bo np. ninja ma inne bony niż woj :)

Opublikowano

a kim grać pod pve ? i jak robić dalsze eq??

sura wp lub szaman smok - zależy od serwera napisz gdzie chcesz grać to Ci pomogę

Opublikowano

To zależy od serwera ale najczęściej EQ do pvp wojenne wygląda tak: (Woj body)

 

Buty - 15 miecze / 15 dwuręka / 15 sztylety / 15 strzały / HP

Naszyjnik - 15 miecze / 15 dwuręka / 15 sztylety / 15 strzały / HP

Zbroja - 15 miecze / 15 dwuręka / 15 sztylety / 15 strzały / HP

Broń - Siła / Zręczność / Lud / Szybkość zaklęcia / Kryt

Tarcza - Siła / Zręka / Lud / Blok ciosów / NNO

Kolczyki - 15 miecze / 15 dwuręka / 15 sztylety / 15 strzały / Lud

Hełm - Odporność na magie / Lud / Rege pż / Szansa na otrucie / Unik strzał

Bransa - Lud / Odporność na magie / % do PŻ / HP / Przeszywka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...