Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

C++ Zmiana wyglądu wyświetlanego lvl-u.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szybki poradnik a w nadziei na zdjęcie kilku % bo już blisko do granicy.

 

Więc wchodzimy sobie tam gdzie mamy binke.

Potem UserInterface > InstanceBaseEffect.cpp

I szukamy

Lv

Znajdzie nam takie coś :

sprintf(szText, "Lv. %d", level);

I sobie edytujemy, ja np. mam tak :

sprintf(szText, "[Lv. %d] ", level);

Czyli w grze wygląda to tak :

 

b1b150720206a4d3fb947c7b0a553d9f.png

 

DODATEK, BO JESTEM FAJNY.

 

Zmiana koloru wyświetlanego lvla.

 

Znowu wchodzimy do :

UserInterface > InstanceBaseEffect.cpp

i szukamy

D3DXCOLOR s_kLevelColor

Znajdzie nam 3 powtórzenia jednak nas interesuje tylko 1 :

 

d77a360ebf31b43eafaf09c969dd67e1.png

 

To odpowiada za kolor który jest wyświetlany. Możemy sobie to edytować na jaki chcemy.

 

np.

static D3DXCOLOR s_kLevelColor = D3DXCOLOR(255.0f/255.0f, 255.0f/255.0f, 255.0f/255.0f, 1.0f);

będzie wyglądać tak :

 

a96eff1d77bf5e6ed6c5861282a8d7a9.png

MTnm3AS.png

Opublikowano

Dzięki. - Sprawdzałem i śmiga.

Leci +'sik

01253622875045164679.jpg

 

 

Uwaga na bandziorów z internetu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmacniać swoje szeregi.

 

Opublikowano

Ale ty jesteś z*******y :O nad tym musiałeś ze 3 dni siedzieć.. :O­

Opublikowano

Ale ty jesteś z*******y :O nad tym musiałeś ze 3 dni siedzieć.. :O­

 

Jakbys mial troche rozumu to bys wiedzial ze to na zbicie %.

 

Moze mam wrzucic jak limity zmienic bo sam nie umiesz gowniaku ? 

MTnm3AS.png

Opublikowano

Jakbys mial troche rozumu to bys wiedzial ze to na zbicie %.

 

Moze mam wrzucic jak limity zmienic bo sam nie umiesz gowniaku ? 

jakbyś miał trochę rozumu to byś wiedział że nabijałem sobie 50 postów.

C**j mnie twoje tutki obchodzą. Sam do tego dojdę.

­

Opublikowano

jakbyś miał trochę rozumu to byś wiedział że nabijałem sobie 50 postów.

C**j mnie twoje tutki obchodzą. Sam do tego dojdę.

­

 

Najpierw skompiluj source, zerze.

 

Poradnik dobry, na pewno przyda się wielu osobom, bo przecież kto by nie chciał sobie tego zmienić? Hehe...

Opublikowano

Najpierw skompiluj source, zerze.

 

Poradnik dobry, na pewno przyda się wielu osobom, bo przecież kto by nie chciał sobie tego zmienić? Hehe...

Wypierdalaj j****y cebulaku. więcej No-Name'ów aka Developerów tutaj nie potrzeba :v

­

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Troszkę banalne, ale w sumie te tematy są skierowane w większości do beginner`ów.

"Proste, że czuję różnice do reszty i pewnie dlatego ich drażni mój śmiech."

Opublikowano

Gratulacje poradnika jest on tak zaje** stary kocham cię zawsze chciałem coś takiego zrobić dzięki temu poradnikowi moje IQ wzrosło o 10% jesteś moim bogiem kocham cię normalnie :*

 

@top Jaja sobie rb z takimi tematami ?

 

Jakbyś Cycu myślał lub czytał to byś wiedział że to temat dla zbicia % sam takie robisz... twoje z*******e pro elo elo funkcje questowe (haha)

 

Do tego co się go czepiasz jak sam niedawno myślałeś że ch-> sprawdza na jakim kanale znajduje się gracz.

 

@topic

 

Super na pewno użyje SIWY TY KOKSIE ;V

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...