Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać w DayZ Mod poprzez Arma 2 Free?


pęki890

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema jak sciagne arme 2 free i kupie OA to pojdzie dayz?

                                                                    shockblade_zed_by_greenmotion-d73k92u.jp

 

                                                          ///.. The Shadows Have Enlightened Me..\\\

       

Opublikowano

Arma 2 Free została już dawno przez Bohemię "wyłączona", co oznacza że serwery już nie działają i gra nie jest już wspierana.

Kiedyś wiem, że jak miałeś Armę 2 Free + OA to mogłeś grać w DayZ Mod, ale kosztem trochę gorszej grafiki, bo tekstury w wersji Free nie były tak szczegółowe.

Gdzieś tam pewnie w internetach są downloady też wersji Army, ale nie wiem czy nadal będziesz w stanie odpalić dzięki niej DayZ Mod.

Opublikowano

Oczywiście. Wystarczy że znajdziesz komplet arma 2 i arma 2 operation arrowhead. Kiedy pobierzesz i zainstalujesz ściągasz coś takiego jak Dayz Commander. wybierasz folder army do którego chcesz zainstalować dayz mod. Co do serwerów bedziesz niestetu musiał go zalożyć. Na YT wszystko jest. Tylko musisz troche anglika ogarniać. Pamiętaj żeby tylko później wyłączyć battleya i grasz ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...