Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Program wyłącza się po włączeniu CE, co mam zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Ostatnio wpałem na dosyć dobry pomysł aby ulepszyć sobie trochę jeden program na własne potrzeby, ale niestety okazało się że ów program od razu gdy zobaczy proces CE. wyłącza się automatycznie. Mam teraz pytanie do Was, czy jest jakiś myk aby zdjąć to zabezpieczenie? Tzn. wiem że jest. ale czy ktoś umiałby mi chociaż trochę przybliżyć jak to zrobić, byłbym dozgodnie wdzięczny za każdą wskazówkę.

 

@@@

edit

 

problem polega na tym że nawet po zmiane nazwy procesu CE, program który chce uruchomić automatycznie sam się wyłącza.

Czy spotkał się ktoś z was z  takim problemem i umiałby pomóc :(?

 

//edit2

hey, mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak mogę zmienić OPIS programu w menadżerze zadań? Chodzi mi o to że zmieniłem nazwe procesu CE i jego tittle, ale nie wiem jak zmienić opis programu w menadżerze na inny (domyślny opis- Cheat Engine), więc wygląda to mniej więcej tak: mójproces1___Opis: Cheat Engine.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...