Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zmiana ip (stałe łącze) TS3/Minecraft/Cały Komputer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, tutaj Cinek!


Dzisiaj pokażę wam w jaki sposób zmienić swoje ip :)


 


Zmiana IP? To takie proste?!


Zawsze wydawało mi się, że zmiana ip to wyjątkowo skomplikowany zabieg.


Miałem rację, dla programisty jest to troszkę skomplikowane ;)


Dzisiaj pokaże wam jak zmienić ip, kilkoma kliknięciami myszki :)


 


Jak zmienić ip?


Pozwolę sobie rozpisać wszystko w punktach :D


 


1.Pobieramy program (link do download, na dole)


2.Instalujemy :)


3.Klikamy Connect


4.Cieszymy się, że mamy ip z UK,US ;)


 


Jak to zadziała na ts3?


Dokładnie tak samo :)


Robimy wszystko tak jak w punktach 1-4. 


Uruchamiamy naszego ts`a.


Łączymy się z danym serwerem (pamiętajmy o zmianie identyfikatora)


Po połączeniu, wyłączamy program :)


Nasze ip zmieni się na Polskie  i za drugim razem powinniśmy wejść na ts3 bez potrzeby uruchamiania programu ;)


 


Download:



http://www.hotspotshield.com

Skan:


Nie wiem czy jest potrzebny, pobieranie ze strony producenta ;)


 


 


PS:Co do Minecraftowej zmiany, program musi być bodajże cały czas włączony ;/ lub tylko przy logowaniu :D


 


 


 


Jest 1 minus. Przynajmniej u mnie. Spowalnia neta ;/


 


 


Z góry przepraszam, jeśli pomyliłem dział .


Opublikowano

To jest zwykły VPN - Virtual Private Network.

I to nie zmienia IP tylko maskuję cały ruch sieci, a łączysz się do tego poprzez swoją kartę sieciową.

 

PS.

Ma f hui reklam i spowalnia łącze.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co prawda, Moim sposobem, będzie to tak, że będziemy mieli inne IP, ale w polsce, a więc, w start cmd klikamy potem "ipconfig" a potem "ipconfig /renev" jeśli nie działa, reset kompa, i mamy nowe ip ^-^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...