Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Auto] Które auta z wyprzedaży Audi warto kupić?


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

Siemka, btw. sorki, że zakładam nowy temat ale 1 wątek - 1 pytanie (:v)

NFS ogłosił wyprzedaż z audi o 40%:

Audi A1 Clubsport quattro “Wörthersee” (1680 SB)
Audi A3 3.2 Quattro “Grey” (3060 SB)
Audi Quattro 20V “Red” (1860 SB)
Audi R8 4.2 FSI quattro “Silver” (2040 SB)
Audi R8 Coupé 5.2 FSI quattro “Red” (2760 SB)
Audi R8 LMS Ultra “W-Racing Team” (4080 SB)
Audi RS4 “Blue” (1380 SB)
Audi S5 “Red” (1500 SB)
Audi TT RS Coupé “Red” (1560 SB)

Które z w.w autek opłaca się kupić? Czy LMS Ultra jest lepsze od RTR-X? Zastanawiałem się również nad TT do klasy C (ponoć niezłe nitro) i Audi A1 Clubsport quattro. Jest lepsze/porównywalne do Eclipse/MR 2?

 

Opublikowano

@MisterMatiek

LMS Ultra jest słabsze od RTR-X ze względu na niezbyt mocne nitro.

Z tej wyprzedaży warto kupić Audi R8 5.2(niezłe na dragi w klasie A) i Audi A1(mocny konkurent MR2 i Eclipse na krętych trasach).

Ewentualnie możesz jeszcze kupić S5 na dragi do klasy C.

Audi TT nie jest zbyt dobre.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Tylko na krętych? Posiadam już:

Scirocco (249)

IS300 (399)

Eclipse (499),

inaczej mówiąc: cała czołówkę klasy E, D i C - przynajmniej za IGC, więc chciałbym posiadać równie mocnego konkurenta do klasy B. Mam 2250 SB, a nie wiem, czy bardziej opłaca się kupić MR2, która jest droższa, i dosyć lepsza. Jak spisałby się quattro na aktualnej klasówce (West Park & Lyons)?

Opublikowano

Wg. mnie nie warto kupować auta pod jedną, konkretną trasę. Warto mieć uniwersalny wóz(Eclipse czy MR2 takim są).

Na trasie West Park & Lyons Clubsport nie spisze się jakoś bardzo dobrze - nie jest to zbyt kręta trasa.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Właśnie chciałbym autko takie uniwersalne, więc właśnie Clubsport quattro takie jest? Jeżeli nie - trzeba wybrać tą MR2-kę

A co sądzisz o TT RS Coupe?

Opublikowano
Dobra, ostatecznie zakupię Clubsport quattro, z kilku prostych powodów:

- promocja;

- jeździłem już troszkę MR2, przejadła mi się, szukam czegoś nowego;

- brak części na wymaksowanie MR2

Dziękuję za twoje porady, liczę się z twoją/waszą (Lucka też) opinią.

Można zamknąć :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...