Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Się Dostac W Ten Sposob Na Prywatny Serv.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema !

Kolega gra na jaakimś tureckim serwerze (bodajże mfs).Żeby się dostać ne tego serwa używa jakiegoś programu dokładniej : Game mod czy jakoś nie ogarniam tego a pograłbym na prywatnym....za odpowiedz dziekuje

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

jak masz spolszczenie to wybierasz byle co (najlepiej zostawic tak jak jest: monek) i sie logujesz normalnie

Wchodze normalnie monek pojawila sie opcja zapisz ...ale jak daje na monek to wchodzi mi na monka i basta nie wiem jak ruszyc

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

metin z 2008 roku niepatchowany ? dobrze wkleiłeś moda ? posprawdzaj jak nie działa reinstalnij metina wklej do metina moda załącz go poszukaj servera na ktorym grasz jak nie ma ściągnij spolszczenie do niego wklej do metina z modem odpal wybierz byle jaki serv z listy wpisz id i haslo i graj

 

Tak wgl czemu niema Publikacji serverów ?

Opublikowano

Ehh koles pobierz metin2 2008 r ;] i nic nie ruszaj tam potem bierzesz to metin2mod.tk i pobierasz i wklejasz tam gdzie pobrales metin2 2008 r i nie wlaczaj tego kamera mod ! tylko pobierz jakies wtedy spolszczenie i wklejasz to ze masz metka 2008 r i kamera mod ;] POMOGLAM? daj - ;]

Aktualnie gram na Insominii;***

Opublikowano

musisz na swiezo zainstalowac metina z 2008r. i NIE MOZESZ GO WLACZAC.... potem pobierz metin2mod.. instalujesz w folderze zainstalowanego wczesniej metina i wlaczasz metin2mod (w folderze)

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

Ehh koles pobierz metin2 2008 r ;] i nic nie ruszaj tam potem bierzesz to metin2mod.tk i pobierasz i wklejasz tam gdzie pobrales metin2 2008 r i nie wlaczaj tego kamera mod ! tylko pobierz jakies wtedy spolszczenie i wklejasz to ze masz metka 2008 r i kamera mod ;] POMOGLAM? daj - ;]

Opisuję co i jak

W zainstalowanym metinie 2008 nie uruchamianym wkleiłem metin2mod (ten plik) i jest git... Włączam metin2mod i pojawia mi się taki obrazek jak w powwyższych zdjeciach... O co chodzi z tym spolszczeniem co i jak ... wczoraj pobralem z tej strony fkyt2.cn klienta i 3 trojany i kolger... Norton poblokował ale czemu wir ...

Proszę o dokładną instrukcję lub czysty plik przez który wejdę na server FKYT2

 

Z poważaniem... Pozdrawiam xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...