Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagralibyście na moim serwerze? - propozycja


pablos11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Mam pomysł żeby założyć server hamachi UnTurned 3.6.7

Znudziło mi się granie na singlu a zagraniczne servery mają po 100+ pingu więc marne jest tam granie.

 

Server w 70% byłby 24/7 ze względu że mam laptopa więc usypiam i zostawiam na cały dzień i możliwe całą noc.

 

Mapa będzie osobna niż Canada, tryb PvP Hard

 

Dzięki ostatnich aktualizacjach granie na 3.x jest możliwe w dużym stopniu, możliwe zakładanie farmy czy odnawialnego środka wody.

 

Więc jeżeli jesteście chętni to mogę założyć taki server

TEMAT


 


Opublikowano

Skoro tworzysz serwer na własnej maszynie i nie będziesz musiał za niego płacić, to możesz spróbować. Pewnie wpadnę, ale nie obiecuję, że będę stałym graczem. 

Opublikowano

Nie ma co stawiać dedyka na start, zwłaszcza, że serwery Unturned jeszcze nie mogą przynieść takich zysków jak w przypadku MC. Lepiej sprawdzić, czy ktokolwiek będzie grał na serwerze hamachi.

Opublikowano

Dokładnie ale gdy sprawdzi się Mc jak wypali to postawię na osobnej maszynie UnT

 

Ale póki co UnT będzie aktywny w 70% 24/7 więc nie ma problemu

TEMAT


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...