Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Generator Questów | By Mroziak | Lepszy Od Generatora Soul'A


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno wiele osób używało generatora questów by Soul i denerwowało ich usuwanie zbędnych linii, kopiowanie itp.

Więc chcę Wam zaprezentować mój generator :D

 

Wygląd:

beztytuubn.jpg

 

Download:

http://www.speedyshare.com/files/22072896/GeneratorQuestowByMroziak.rar
http://www.przeklej.pl/plik/generatorquestowbymroziak-rar-0012kr87h1dc

 

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/e20eb9fd1198de6ced2d86bc8b6c748c39e0f43c7ca0d9e03f186b1b5757390a-1271956089

 

Co to cudeńko potrafi :D :

-Generuje questa <xD>

-Usuwa puste linie,

-Można wygenerować questa z lub bez przywołania konia na 10,

-Przycisk "Skopiuj quest" - Kopiuje questa , nie musimy go zaznaczać :D

-Przycisk "Wyczyść"

 

Jest minus tego programu :< Potrzeba Net.Framework 4.0+ :)

Gdyby ktoś nie mógł znaleść :

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=9cfb2d51-5ff4-4491-b0e5-b386f32c0992&displaylang=en
http://www.programosy.pl/program,net-framework.html

 

I proszę mi nie mówić ,że było!Wiem ,że było lecz wydaję mi się ,że ten jest lepszy i na pewno zmniejszy spam na forum :)

 

Pisać co mogę dodać/zmienić! :D

Za wysoka.

Opublikowano

Niezle + ;]

[img]http://img641.imageshack.us/img641/2386/mrpacio.jpg[/img]

Jak dostac darmowe smocze monety!! (TO NIE ZART! MOJ FILMIK NA YT!)
[code]http://www.youtube.com/watch?v=uo4oBb5pRV8[/code]

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
21. Kazdy temat [DOWNLOAD] po 7 dniach zostanie zamkniety a temat dodany do listy poradnikow w rubryce DOWNLOAD.

 

zamykam ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...