Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Nieaktualne) Jak usunąć Asmodiański "ogon"


Gość Xanan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieaktualne

Sposób najprawdopodobniej został zabroniony jako edycję plików gry.

Pliki wraz z filmikiem zostały usunięte przez autora.

 

 

 

Znany z swojej niesamowitej pracy, polski gracz cristal0 zaprezentował ostatnio na swoim kanale poradnik jak kompletnie usunąć Asmodiański "ogon":

 

https://www.youtube.com/watch?v=mdLTOJibisw

 

Cały proces jest prosty i składa się z łącznie trzech punktów:

  1. Pobierz plik: http://aionpowerbook.com/No_Asmodian_Tail.zip
  2. Wypakuj go do głównego folderu z grą;
  3. Włącz grę albo z pliku .bat, albo z launchera (w filmiku widzimy, że launcher nie sprawia problemów).

 

Skan pliku:

https://www.virustotal.com/pl/file/a396e3bb7d756ac8f34e80753ac96891392f2297bed6c0827c5bc5abc42aa792/analysis/1424245450/

 

Na chwilę obecną (18-02-2015) nie ma jeszcze oficjalnej odpowiedzi od GameForge czy używanie tego będzie banowane, czy nie.

 

Prawda jednak jest taka, że jak napisał cristal0:niczym się to nie różni od zmieniania czcionek lub voice packów - co jest oficjalnie dozwolone bo nie wpływa na samą grę. Poza tym jeśli nawet GF stwierdzi, że im się to nie podoba to osobom nie streamującym/nagrywającym rozgrywki nic nie grozi.

 

_______________________________

 

Mi osobiście ten "ogon" nigdy nie przeszkadzał i nie rozumiałem ludzi narzekających na jego istnienie. Ale jak słusznie zauważył pewną rzecz autor w swoim komentarzu pod filmem:

I have never heard of a person that would choose asmo just because of the tail but I do know some people that went elyos because of it.

Dlatego pojawiający się bardzo często zarówno tutaj jak i na innych forach argument: "Gram Ely bo Asmo mają włosy na plecach i ten... ogon..." przestaje mieć jakikolwiek sens.  B)

 

Spodobało się? Przyda się? Nie zapomnij podziękować cristal0 pod filmem!

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dlaczego zawsze jak jest jakić film z yt tu udostępniany to on "Film nie istnieje", co? Na podstawie tego można uznać że to jakieś oszustwa chcące wyciągnąć kase.

 

Strona do pobrania też z resztą nie istnieje...

Opublikowano

Dlaczego zawsze jak jest jakić film z yt tu udostępniany to on "Film nie istnieje", co? Na podstawie tego można uznać że to jakieś oszustwa chcące wyciągnąć kase.

 

Strona do pobrania też z resztą nie istnieje...

 

Dzięki za zauważenie problemu. Najprawdopodobniej FailForge stwierdził, że nie podoba im się to rozwiązanie i zażądali od Cristal0 usunięcia pliku oraz filmiku. Niestety na ich głupotę nic nie możemy poradzić.

 

Niestety nie mam nigdzie kopii zapasowej więc zamykam temat.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...