Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wychodzimy z głębokiego brązu! Dla niedowiarków.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, pozyskałem konto w brązie 4 i bede sobie na nim grał.
Będe tu umieszczał screeny z :
-Szczególnie zdominowanych przeze mnie gier
- win streakow
- oraz poprostu screen z mmr z liczbą dni od startu grania na koncie (aktualizacja progresu)

 

Chce wam udowodnić ze elo hell nie istnieje.

Na początek screen z obecnego stanu konta
f2804d0d26.png


No to jedziemy ;p

rYD9JSA.png

Opublikowano

Gratki. Jak ja boostowałem kolege z brązu, to miałem ponad 10 winstreak. :P Wygrywałem tam nawet gry 4vs5.

Dzieki.

 

tez mi sie zdarzylo pare gierek 4v5 i wygrywalem je bez wiekszego problemu.

Nie jestem jakims bardzo dobrym graczem sam najwiecej doszedlem do platyny 2 własnoręcznie.

Doszedlem do d4 ale to na sharpie wiec nie licze.

 

Ale bardzo czesto widze osoby ktore piszą ze sie poprostu nie da.

 

Mam nadzieje ze ten temat zmieni ich myślenie, zawsze sie da, wszystko jest mozliwe trzeba tylko znalezc sposob zeby to osiagnac.

+ oczywiscie podbuduje swoje ego xD

 

 

Jak dobrze rozegrasz, mozna i 1v5 d92429746e.jpg

rYD9JSA.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Też chciałbym konto w bronzie :c Tam takie rzeczy się dzieją xD

Przechodzenie przez brąz 4 - brąz 1 to najlepsze co mnie spotkalo w lolu xDD

Usmialem sie jak nigdy :D

Szkoda ze tak krotko

rYD9JSA.png

Pomocnik
Opublikowano

Wp, wiadome, że elo hell nie istnieje. Strasznie lubię oglądać serię gimpera z 2 sezonu odnośnie elo hell :)

Opublikowano

Wp, wiadome, że elo hell nie istnieje. Strasznie lubię oglądać serię gimpera z 2 sezonu odnośnie elo hell :)

Po to tez zalozylem ten temat, moze do kogos to dotrze.

Wiesz mentalny brąz zawsze powie ze jakby byl nervarienem to tez by wyszedl ale ja nie jestem jakims wielkim graczem, plat 3 to moje najwieksze osiagniecie i brąz to kwestia 1-2 dni

rYD9JSA.png

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dla gracza który gra wieloma postaciami na dużym poziomie (nawet na poziomie platyny) wyjście z brązu to ic wielkiego :) ale jeśli ktoś gra z  poziomie ~Gold V czy Silver ie będzie to takie łatwe ugrać grę :)

Opublikowano

Też miałem okazję wybijać konto z b5 xD.  A tak wyglądał win streak:

(pomniejszony screeny żeby nie klepać ich zbyt dużo). Gl w dalszych gierkach.

 

 

v0057i.jpg

 mpdnbx.jpg

 

 

iHacks  <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...