Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie badać jednostki naziemne?


mocnny123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie jakie badać jednostki naziemne bo USA mam do II zbadane i nie wiem czy iść w niemieckie bo ten maus ma wyjść podobno

Opublikowano

Amerykanie są strasznie mocni, ruskie w miare na małym poziomie, potem mają kw-2, a niemce to wgl porażka. Ja nimi żadnej bitwy nie wygrałem do 2 tieru :) 

Opublikowano

na razie są mocni potem pewnie jakieś nerfy będą dla nich a mam pytanie warto iść w te niemieckie maus będzie dobrym czołgiem czy tak samo słabym na moje jak w Wot

Opublikowano

Maus będzie pewnie ostatnim czołgiem 5 tieru więc na pewno nie będzie słaby. Ale będzie bardzo łatwym celem (zwłaszcza dla bombowców) ze względu na swoje ogromne rozmiary mała prędkość poruszania i zwrotność.

Opublikowano

Maus będzie pewnie ostatnim czołgiem 5 tieru więc na pewno nie będzie słaby. Ale będzie bardzo łatwym celem (zwłaszcza dla bombowców) ze względu na swoje ogromne rozmiary mała prędkość poruszania i zwrotność.

Będzie nerf bombowców w trybach czołgowo-zręcznościowych, bomby będą wybuchać po 10 sekundach od uderzenia w ziemię.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...