Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Update serwera z zachowaniem konfiguracji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Posiadam server VPS z Debianem x64. Jest tam ts3 3.0.11.1 a chce przejsc na wersje 3.0.11.2 otóz zainstalowanie nowego serwera i skopiowanie z starego pliku "ts3server.sqlitedb" powoduje że serwer się nie uruchamia. (twierdzi że jest uruchomiony a nie można się podłączyć)

 

Może ktoś zna lepszy pomysł na update serwera.

Opublikowano

Dobrze skrypt wgrałem na serwer nadałem mu prawa do wykonywania.Serwer mam wersje 3.0.11.1 natomiast najnowsza to 3.0.11.2

 

Wykonanie skryptu nic nie robi:

klimas@debian:/home/ts3/teamspeak$ sudo ./TS3UpdateScript.sh --check

About: This little Shell-Script checks, if a newer version of your TeamSpeak 3 server is available and if yes, it will update the server, if you want to.
Author: Sebastian Kraetzig <[email protected]>
License: GNU GPLv3

Version: 2.0 (2013-11-21)

---------------------------------

Please wait... Script is working...

Searching for latest version, installed version and architecture and installation directory as well as owner...

oraz autoupdate puściłem.

klimas@debian:/home/ts3/teamspeak$ sudo ./TS3UpdateScript.sh --autoupdate=yes

About: This little Shell-Script checks, if a newer version of your TeamSpeak 3 server is available and if yes, it will update the server, if you want to.
Author: Sebastian Kraetzig <[email protected]>
License: GNU GPLv3

Version: 2.0 (2013-11-21)

---------------------------------

Please wait... Script is working...

The new cronjob was installed successfull.

Macie rozwiązanie tego problemu ? Chyba że wersja 3.0.11.2 to wersja Beta i nie jest uwzględniana ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...