Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak i czym zwiększyć fps


connor321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka wszystkim jestem nowy na forum i chciałbym abyście mi pomogli potem już będzie z górki ponieważ innym też mogę wtedy pomóc a więc tak mam takiego kompa 

Pole Wartość
Komputer
System operacyjny Windows 7 Professional Media Center Edition
Dodatek service pack systemu operacyjnego Service Pack 1
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Nazwa komputera PATRYK-KONIEC
Nazwa użytkownika Patryk
 
Płyta główna
Typ procesora 2x , 2600 MHz
Nazwa płyty głównej Nieznane
Mikroukład płyty głównej Nieznane
Pamięć fizyczna 2048 MB
Typ BIOS'u AMI (10/02/13)
Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)
Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1)
 
Ekran
Karta wideo ATI Radeon HD 3400 Series
Karta wideo ATI Radeon HD 3400 Series
Monitor Rodzajowy monitor PnP [NoDB]  (B9LMIB527817)
 
Multimedia
Karta dźwiękowa Głośniki (Realtek High Definiti
Karta dźwiękowa Realtek Digital Output (Realtek
 
Magazyn
Kontroler IDE AMD SATA Controller
Kontroler IDE Standardowy podwójny kontroler PCI IDE
Kontroler SCSI/RAID ASRock RAM Disk
Dysk fizyczny ST350083 0AS SATA Disk Device
Dysk fizyczny ASRock RAM Disk SCSI Disk Device
Napęd dysków optycznych HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50 ATA Device
Status dysków SMART Nieznane
 
Partycje
C: (NTFS) 276935 MB (256997 MB wolne)
D: (NTFS) 199899 MB (190137 MB wolne)
F: (FAT) 127 MB (127 MB wolne)
Rozmiar całkowity 465.8 GB (436.8 GB wolne)
 
Urządzenia wejściowe
Klawiatura Standardowa klawiatura PS/2
Mysz Mysz zgodna z HID
 
Sieć
Karta sieciowa Realtek PCIe GBE Family Controller  (192.168.1.55)
 
Urządzenia zewnętrzne
Drukarka Brother DCP-165C
Drukarka Fax
Drukarka Microsoft XPS Document Writer
Urządzenie USB Urządzenie wejściowe USB
mam fps jakoś 20-30-max 55 w miejscu a jak zwiększyć te fps chociaż by aby było stabilne 40 fps oraz te opóźnienie od 1 ms bo chcę coś ugrać ale nie da się :/ 
komp po formacie wczoraj czyściłem :)
ten dysk F to jest xfast ram asrocka
 może coś dokupić wywalić ? 
 
Opublikowano

W panelu karty graficznej przesuwasz JAKOŚĆ na WYDAJNOŚĆ.

Do tego powylaczaj fajerwerki w systemie, ustaw surowa kompozycje.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...