Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Wyłączanie się myszy i klawiatury.


MistrzC

Pytanie

Opublikowano

Witam. Nie wiem czy piszę to w dobrym dziale,ale nie miałem innego wyjścia jak napisać problem na tym forum. Otóż mam problem związany z myszą i klawiaturą(USB). Gdy od momentu włączenia komputera upłynie godzina(czasem krócej) to sama mysz przestaje działać na 1-2 sekundy i można przy tym usłyszeć dźwięk,który oznajma,że urządzenie zostało odpięte od komputera a po sekundzie dźwięk,że urządzenie zostało wpięte(przy dźwięku nie wyświetla się żaden komunikat). Sytuacja powtarza się kilkukrotnie po czym dochodzi klawiatura. Po kilku takich dźwiękach(raz seria co 5 sek,raz co 10 minut) mysz i klawiatura zostają odpięte od komputera i nie można zrobić nic. Wyjściem z sytuacji jest ponowne uruchomienie komputera. Problem pojawił się 2-3 dni temu więc postanowiłem sam go rozwiązać. Z początku myślałem,że to wirus więc postanowiłem go wykurzyć programem Malwarebytes Anti-Malware(pomógł mi w rootkitach więc uważam,że jest bardzo dobrym programem). Jednak to nic nie pomogło. Problem nadal się powtarza a to bardzo irytuję bo gdy jestem w trakcie robienia projektu to nagle mysz+klawiatura pada i muszę restartować komputer a co za tym idzie-utrata dotychczas zrobionego projektu. Proszę o szybką pomoc bo nie wiem jakie mogą być powikłania tego błędu. Nie jestem specjalistą w tych sprawach dlatego boje się,że to coś poważnego.

 

Pozdrawiam

Patryk.

xrdj.jpg

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

reinstaluj sterowniki od płyty głównej albo sprawdź w biosie czy masz opcję LEGACY SUPPORT ( albo coś podobnego )  dla USB i przestaw 

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...