Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekt- ROZ/GlobalZ/HispanoZ i wielle innych - ESP/No-Clip/Super Jump i wiele więcej


MrwolfiMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

              REKT dla emulatorów

 

ESP

► Gracze
► Itemy
► Zombie
► Pojazdy
 
Co po za espem?
 
► No-Clip
► Super Jump
► Instant Pickup
► Instant Exit
► Infinite Stamina
► CrossHair
 
Jak użyć?
1º Włącz swój emulator
2º Ustaw grę w oknie
3º Włącz cheaty
4º Graj!
 
CsSuxL7.png?1
 
6yGUYuT.jpg

 

 

Visual C++ Redistributable

 

 

DirectX

 

 

DL:

http://speedy.sh/EFKE4/Rekt-Pack-www.unknowncheats.me.rar

SKAN: 

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

@EnsonPL Nie rozumiem za co? Skoro jezeli potrafi sie uzywac takich rzeczy jak ESP to nie wylapie sie bana. Osobiscie na innych emu nie dostalem nigdy. Uzywalem ESP wylacznie do itemkow i Graczy z  tym ze graczy na esp hm mialem w d***e, nie zwracalem na nich uwagi ;) 

836076355.png
Opublikowano

@EnsonPL Nie rozumiem za co? Skoro jezeli potrafi sie uzywac takich rzeczy jak ESP to nie wylapie sie bana. Osobiscie na innych emu nie dostalem nigdy. Uzywalem ESP wylacznie do itemkow i Graczy z  tym ze graczy na esp hm mialem w d***e, nie zwracalem na nich uwagi ;)

To odpal i się przekonasz 

­

Opublikowano

@EnsonPL Nie rozumiem za co? Skoro jezeli potrafi sie uzywac takich rzeczy jak ESP to nie wylapie sie bana. Osobiscie na innych emu nie dostalem nigdy. Uzywalem ESP wylacznie do itemkow i Graczy z  tym ze graczy na esp hm mialem w d***e, nie zwracalem na nich uwagi ;)

DeadZ ma zabezpieczenia lata świetlne przed tymi co mają inne emulatory + aktywni DeV'si na serwerze , którzy wlepią Ci bana jak tylko zobaczą że coś się dzieje.

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa to na oficjalnej grze ISS ? czy banik leci ?

Ta wersja jest przeznaczona dla emulatorów ,powinno działać na iss ,ale czy ban wejdzie to  raczej nie ,,

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...