Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Steam] Kiedy będzie najbliższa wyprzedaż?


xvxmaciekxvx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Duża wyprzedaż najwcześniej będzie pewnie w lecie, wcześniej raczej nie.

Wyprzedaże na poszczególne tytuły są cały czas, musisz po prostu śledzić co jest w danym momencie przecenione.

Opublikowano

Duża wyprzedaż najwcześniej będzie pewnie w lecie, wcześniej raczej nie.

Wyprzedaże na poszczególne tytuły są cały czas, musisz po prostu śledzić co jest w danym momencie przecenione.

 

A nie ma np. Wiosennej, Zimowej, Letniej i Jesiennej ???

Opublikowano

A nie ma np. Wiosennej, Zimowej, Letniej i Jesiennej ???

W roku są na pewno 2 duże wyprzedaże, letnia i zimowa.

Wiosennej i jesiennej sobie nie przypominam, bodajże na jesień była jakaś wyprzedaż, ale nieporównywalnie mniejsza od zimowej i letniej.

Opublikowano

W roku są na pewno 2 duże wyprzedaże, letnia i zimowa.

Wiosennej i jesiennej sobie nie przypominam, bodajże na jesień była jakaś wyprzedaż, ale nieporównywalnie mniejsza od zimowej i letniej.

Kolega mi mówił że będzie wyprzedaż w marcu.

Opublikowano

Rok temu była jesienna wyprzedaż z okazji Halloween, z niej dorwałem Company Of Heroes 2 oraz Halo: Spartan Assault. Ale tak jak poprzednicy, lepiej czekać na letnią i zimową wyprzedaż, bo więcej gier nawet do 80% taniej jest. Ale zależy też co to będzie.

 

Liczę na to, że DLC do Borderlands 1 i Pre-Sequel będą stosunkowo tanie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...