Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dla tych co chcą już grać w The Aftermah i... mają trochę szczęścia!


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka.

Ekipa pracująca nad grą The Aftermath postanowiła urządzić małą niespodziankę i co jakiś czas wstawia na FB i na of. forum serię kluczy do gry The Aftermath!

Nie jest to pełna wersja gry, ani nawet pre alpha itp. ale ma na celu (jak podali) sprawdzenie stabilności serwera/serwerów.


Link to pobranie instalatora do The Aftermach:

http://freereign.cdn...AM_WebSetup.exe



Link do FB, gdzie wstawiają klucze:

https://www.facebook.com/AftermathMMO



Na of. forum:

http://forums.infestationmmo.com/index.php?/topic/157637-aftermath-weekend-stress-test-serial-keys/


UWAGA!!! O klucze może starać się każdy. Są to klucze do tzw. stres testu i nie maja one nic wspólnego z kluczami "wczesnego dostępu"! Utworzone konta z tymi kluczami zostaną USUNIĘTE zaraz po zakończeniu "stres testu" serwera."


PO-MATH0-TEST0-32984-A1337

Klucz jest nieaktywny !

test

 

 

Opublikowano

I loguje się normalnie kontem isa? Okej, może mam farta. <3­

@Za Moderatora : Daj skan - 24h.

 

@Miałem 100h, tą wersje premium [Z gwiazdką obok nicku] Pionera i nie mogę się zalogować.

55aR3G.png

Opublikowano

- bez skanu, plik instalatora do pobrania z of. strony

- do "zagrania" i tak potrzeba OSOBNEGO klucza z FB lub of.strony.

test

 

 

Opublikowano

I loguje się normalnie kontem isa? Okej, może mam farta. <3­

@Za Moderatora : Daj skan - 24h.

 

@Miałem 100h, tą wersje premium [Z gwiazdką obok nicku] Pionera i nie mogę się zalogować.

Widze że nadal  nic nie rozumiesz ,nie muszisz tego pisać.

@topic ile osób jest ? 

­

Opublikowano

W głównym temacie/poscie dodałem klucz do "stres testu serwera" !!!

Pula kluczy to okolo 2000, chwile temu pobralem, wiec jeszcze są ;)

 

 

Klucz jest ten sam dla Wszystkich:

PO-MATH0-TEST0-32984-A1337

test

 

 

Opublikowano

W poniedziałek (23.02) zakończy się "Server Stress Test" (uniwersalny klucz/konta przestaną działać). Czy to oznacza, że już na dniach dostaniemy (Ci którzy się kwalifikują) early access. Zobaczymy ;)

 

 

Server Stress Test nadal "aktywny". Ograniczono jedynie liczbę serwerów. Niewiem tylko czy mozna założyć konto z kluczem, który podalem w pierwszym poście.

test

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...