Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ciągłe odłączenie internetu & Sterownik sprzętu bezprzewodowego


Neneko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

          # Co jakiś czas internet zostaje odłączony i komputer nie może go wykryć. Wszystko działa świetnie na telefonie, dlatego nie wiem w czym tkwi problem. Czasem wystarczy użyć opcji "rozwiąż problem", czasem odłączyć kabel z gniazdka od routera i podłączyć, a czasem niestety resetować komputer. Dziś zdarza się to co jakieś 20 minut i zaczyna mnie irytować.

 

          # Kupiłem myszkę i klawiaturę bezprzewodową. Czasem gdy włączam wszystko działa normalnie, co jakiś za 4-5 włączeniem kolejny raz komputera niestety myszka i klawiatura nie działa. Muszę wejść zwykłą klawiaturą usunąć sterownik i kliknąć aktualizuj po czym myszka znowu działa i jest gotowa do pracy. 

Opublikowano

Podaj trochę więcej szczegółów.

Czy internet rozłącza się podczas jakichkolwiek czynności, czy tylko podczas np. grania w gry ?

Jak dokładniej wygląda sytuacja z YT i Google ?

Czy przypadkiem sieci nie masz ustawionej na "publiczna" ?

Sprawdź jeszcze datę i godzinę czy są poprawne, może się to wydawać głupie, ale może mieć związek z komunikatem o hakerach.

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Opublikowano

Podaj trochę więcej szczegółów.

Czy internet rozłącza się podczas jakichkolwiek czynności, czy tylko podczas np. grania w gry ?

Jak dokładniej wygląda sytuacja z YT i Google ?

Czy przypadkiem sieci nie masz ustawionej na "publiczna" ?

Sprawdź jeszcze datę i godzinę czy są poprawne, może się to wydawać głupie, ale może mieć związek z komunikatem o hakerach.

 

Google już działa.

Co to internetu. Odłącza się podczas użytku internetu. Nie mam pojęcia dlaczego.

Opublikowano

Od kiedy się tak dzieje ? Rozumiem, że łączysz się po kablu. Sterownik do karty sieciowej właściwy ? Na wszelki wypadek podaj identyfikator karty z menadżera urządeń i wersję systemu.

Komputer to laptop, czy stacjonarny ?

Podaj jeszcze jaki dostawca internetu.

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...