Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Pisać Po Chińsku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Oto tutorial jak pisać po chińsku a również jak mieć chiński nick

Więc zaczynamy

● Na początek musimy ustawić sobię RUS klawiaturę.

● Jak to zrobić? Wchodzimy w Panel Sterowania -> Opcje regionalne i językowe -> Języki -> Szczegóły -> Klikamy Dodaj -> Wybieramy z listy RUSKI

● Okej teraz mamy ruską klawke

● Teraz wchodzimy do gry i wybieramy postać i dajemy jej nick

● Inaczej masz już wybraną postać którą gracz i w prawym dolnym rogu macie PL i taka klawiaturka

● Klikacie na PL i wybieracie RU

● Teraz dajecie nick

● Efekt : 2ykjiiv.jpg

Dziękuje i pozdrawiam aLabsko.

¥ Tut jest mój od nikogo nie brałem ¥

Jeżeli dali byściedelete.pngbym był bardzo wdzięczny.

Opublikowano

Super xD Fajnie jak by teraz tak było że po chińsku to będzie np Gnypek a nie sdfigdfh xD

sygagnypek.png

 

Chcesz to daj -, chcesz to daj +, mnie to nie obchodzi ;/

Opublikowano

Вяшулш яф егеф вяшфдф ьш офл екяуиф ЖВ

Dzięki działa mi jak trzeba :D

 

чВ -> to jest ruskie 'xD' :lol:

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

First: to nie po chińsku, tylko po rusku...(fail)

 

Second: Lost kiedyś dawał jak pisać PO CHIŃSKU, a więc ten temat nie jest raczej potrzebny

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...