Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozłączanie połaczenia w rozgrywce


Korishoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.Mój problem wygląda tak , że gram sobie normalnie ale nagle zaczyna mi urywać połączenie (podczas gry) gdy neta normalnie mam moge wejsc w sobie przegladarke i wgl i tego neta mam a Tym czasem w  grze urywa mi połaczenie co 10 s widze wszystko co sie dzieje na mapie moge pisac na chacie ale niemoge sie ruszac i po 2-5 sekundach następuje lag i wracam do gry po 30 sekundach mam ten problem od 2 patchów Reinstalowalem lola. naprawialem pliki ale nic to niedalo. Gdybyscie mogli mi pomuc byl bym wdzieczny

Opublikowano

Też tak miałem.Masz za dużo usług włączonych kliknij start(jeśli masz windows 7 w 8 chyba też tak jest) wpisz ,,msconfig'' wyłącz uslugę adobe update coś takiego i wszystko związane ze skype tam jest z tego co pamiętam 3 usługi oraz inne z dopiską ,,update''.Takie usługi ci zamulają lola bo kiedy ty grasz wszystkie naraz szukają aktualizacji i je pobierają obciążając klienta jeżeli nie pomoże to zostaje ci format bo są też takie wirusy które obciążają neta i cięzko je usunąc przez antywirus.

Opublikowano

To bardziej jest problem z internetem. Mam format komputera i nigdy, ale to nigdy mi się tak nie działo. 
Zmień internet lub modem. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...