Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ISS- th Czy będą kiedyś servery EU ?


ewelka5lp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio dużo ludzi za sprawą Dakutasa tam gra z eu i ameryki więc wydaje mi się że będą o nich chcieli zadbać i te serwery prędzej czy później powstaną.

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

tak z innej beczki,  po co mają robić serwery dla eu i ameryki w wersji TH skoro są takie serwery w normalnej wersji gry? to po pierwsze. Po drugie nawet gdyby to dodali, to granie w normalne iss nie miałoby troszkę sensu. No bo po co gierkę kupować itd jak można zdobyć sobie wersję TH. Po trzecie nawet gdyby powodem było to, że eu i ameryka chce sobie pograć razem z TH, to jest to troszkę problem nie do rozwiązania. Granice i odległość jaka Nas dzieli zawsze spowoduje, że ktoś będzie miał większy ping (duże lagi). Krótko mówiąc dodając serwery europejskie i amerykańskie gracze z TH i tak by sobie nie pograli, bo mieliby duże lagi, a przecież ta wersja Warz jest kierowana głównie dla nich. To troszkę mijałoby się z logiką.

 

Ostatnio dużo ludzi za sprawą Dakutasa tam gra z eu i ameryki

Dla mnie osobiście jest to kwestia czasu. Myślisz, że dlaczego Dakotaz gra w tą wersję gry?  sam powiedział, że tam jest  "legit pvp" i to jest główny powód dlaczego wszyscy tam grają. Oczywiście to się jak najbardziej zmieni w momencie kiedy zwiększyłaby się popularność tej wersji. Więcej ludzi= więcej płatnych i darmowych cheatów.

Opublikowano

@Luki930

 

Zwiększająca się liczba graczy w cale nie musi oznaczać większej ilości haxów.

Zauważ że zabezpieczenia , które posiada zwykły iss są lata świetlne za tymi z Thai nie wspominając o aktywnych adminach , którzy w porównaniu z Artemisiem nie banują uczciwych graczy , ale wręcz przeciwnie.

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

tak z innej beczki,  po co mają robić serwery dla eu i ameryki w wersji TH skoro są takie serwery w normalnej wersji gry? to po pierwsze. Po drugie nawet gdyby to dodali, to granie w normalne iss nie miałoby troszkę sensu. No bo po co gierkę kupować itd jak można zdobyć sobie wersję TH. Po trzecie nawet gdyby powodem było to, że eu i ameryka chce sobie pograć razem z TH, to jest to troszkę problem nie do rozwiązania. Granice i odległość jaka Nas dzieli zawsze spowoduje, że ktoś będzie miał większy ping (duże lagi). Krótko mówiąc dodając serwery europejskie i amerykańskie gracze z TH i tak by sobie nie pograli, bo mieliby duże lagi, a przecież ta wersja Warz jest kierowana głównie dla nich. To troszkę mijałoby się z logiką.

 

Dla mnie osobiście jest to kwestia czasu. Myślisz, że dlaczego Dakotaz gra w tą wersję gry?  sam powiedział, że tam jest  "legit pvp" i to jest główny powód dlaczego wszyscy tam grają. Oczywiście to się jak najbardziej zmieni w momencie kiedy zwiększyłaby się popularność tej wersji. Więcej ludzi= więcej płatnych i darmowych cheatów

To co napisał kolega i EKONOMIA. ;) Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

I najważniejsza rzecz, Infestation:SS z Tajlandii jest OSOBNĄ, NIEZALEŻNĄ grą kierującą się własnymi zasadami, patchami, ekonomią... itp. Oprócz nazwy, mapy, silnika nie ma nic wspólnego z "naszym" I:SS.

*To tak jak kiedyś produkowano Fiata 126p w Polsce. Stajnia Fiata, projektant włoch, a produkt polski (od roku 1973)

 

*trochę głupie to porównanie, ale jakoś mi nic innego nie przyszło do głowy

test

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To co napisał kolega i EKONOMIA. ;) Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

I najważniejsza rzecz, Infestation:SS z Tajlandii jest OSOBNĄ, NIEZALEŻNĄ grą kierującą się własnymi zasadami, patchami, ekonomią... itp. Oprócz nazwy, mapy, silnika nie ma nic wspólnego z "naszym" I:SS.

*To tak jak kiedyś produkowano Fiata 126p w Polsce. Stajnia Fiata, projektant włoch, a produkt polski (od roku 1973)

 

*trochę głupie to porównanie, ale jakoś mi nic innego nie przyszło do głowy

Akurat porówanie idealne.

 

@topic Serwerów EU nie będzie, bo już są, ale nie na tym ISS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...