Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Jak odblokować tryby treningu na arenie treningowej?


mati0503

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

              ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

 

 

 Witajcie! Otóż dowiedziałem się o bardzo ciekawiej metodzie jak można odblokować wszystkie tryby treningu na arenie treningowej w grze Fifa 15. Postanowiłem napisać wam , króciutki poradnik jak to zrobić 

A więc do rzeczy, kilka prostych kroków. :)

 

 

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

 

 

 

 

      &Wersja uproszczona:

 

 

    pkt.1/ Wchodzimy w główny folder z grą. Domyślny:  C:\Program Files (x86)\Origin Games\Fifa 15

 

 

   pkt.2/ Pobieramy mój plik z paczki. Plik w załączniku poniżej :

 

Pobierz: open me ;d.rar

 

 

pkt.3/ Wrzucamy go do głównego folderu z grą . ( patrz pkt.1 )

 

 

pkt.4/ Cieszymy się nowymi opcjami treningu :)

 

 

 

             Dowód , że działa :) : ps: mam po angielsku bo języka nie zmieniłem :D

 

           pokaz.jpg
 

 

Jeżeli podobał ci się mój tutorial daj Lubię to! :)

 

PS: zakaz kopiowania,zmieniania,autora .

1390144171-U592769.png


 

 


Opublikowano

Faktycznie, działa. Ale jak zdążyłem sprawdzić na szybko podczas treninguy wolnych nie ma paska siły i kamera się nie przesuwa.

EDIT: W Karnych brakuje paska w którym trzeba trafić w to zielone. ­

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

Jest ten pasek . Po prostu coś ci się zlagowało ;) . Też tak raz miałem , po prostu wyłączyłem arenę i jeszcze raz przeszedłem do karnych i już był ;)

1390144171-U592769.png


 

 


Opublikowano

Okej, zobaczę potem jak będe miał chwilke na pogranie ;-) A

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...