Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można teraz bezpiecznie grać na L#?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli tak to podajcie link do jakiejś zaufanej paczki 

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

Obecnie L# czeka na update.

Nie polecam używać hotfixów, gdyż dają Ci gwarancję bana.

Będzie pewnie zaktualizowany jeszcze dziś, ewentualnie jutro, gdyż był to mały patch.

Paczki? Nie rozumiem tego fenomenu... Najlepiej złożyć swoją paczkę, pod swoją osobę, championy i styl gry.

 

Gdy już będzie zaktualizowany, będziesz mógł grać bezpiecznie na L#.

Opublikowano

Nie słuchaj tego typa co piszę że hotfix daje 100% bana bo to gówno prawda :)

Na tym hotfixie można bezpiecznie  grać.

Opublikowano

Nie słuchaj tego typa co piszę że hotfix daje 100% bana bo to gówno prawda :)

Na tym hotfixie można bezpiecznie  grać.

Również tak uważam i spokojnie jadę na hotfix. 

Opublikowano

Na czym polega ten hack ?

Dacie linka do tego programu ? +jesli sa jakies skrypty to prosilbym o skrypty do:

syndry/casio/yasuo/zed albo jakąś stronkę na skrypty na której mogę bezpiecznie ściągnąć

Opublikowano

Na czym polega ten hack ?

Dacie linka do tego programu ? +jesli sa jakies skrypty to prosilbym o skrypty do:

syndry/casio/yasuo/zed albo jakąś stronkę na skrypty na której mogę bezpiecznie ściągnąć

joduska.me skrypty podpięte

Rejestruj się póki możesz

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1
Opublikowano

Ja też nie polecam grać na hotfixie :) jeśli rito coś dodało to znowu przy next banwave osoby co używał hotifxa pewnie zostaną zbanowane :D

Sygnatura.jpg

Opublikowano

Ja też nie polecam grać na hotfixie :) jeśli rito coś dodało to znowu przy next banwave osoby co używał hotifxa pewnie zostaną zbanowane :D

Możliwe no, ale jest ryzyko jest zabawa. :)

Opublikowano

Ja czekam do jutra rano. Jak nie bedzie updatu to jade na hotfixie

                                                                                       2zgg6rn.png

Opublikowano

Nie słuchaj tego typa co piszę że hotfix daje 100% bana bo to gówno prawda :)

Na tym hotfixie można bezpiecznie  grać.

Oczywiście możesz grać na hotfixie, nikt Ci tego nie zabroni.

Weź pod uwagę, że Riot przy każdym patchu chce się wycwanić i dodaje swoje "mini anty-cheaty", które można bardzo łatwo obejść.

Wiesz na czym polega ten hotfix?

Sprawia, że mimo tego mini-patcha możesz grać na L#.

Czy zastanawiałeś się, czy obecne pliki były skanowane przez team L#?

Wiesz co tam może się znajdować?

Łatka ta daje jedynie działanie Sharpa, lecz gdyby weszły jakiekolwiek edycje linii Anty-Cheata ze strony Riotu, to wave-ban jest murowany.

Także teoria bezpieczeństwa legła w gruzach... <_<

 

Trzeba poczekać na updated.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngKorean Smurf albo będzie się ze wszystkich śmiał,którzy teraz mają pełne portki : D

 

heheheh przed falą banów śmiałem się z typów co płakali, że to przez L# bana dostali. Po 3 tygodniach ja sam dostałem. Powodzenia.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Będziesz miał zabawę za 2 tygodnie jak przyjdzie banwave i będziesz płakal oraz wyzywał heuhuehe

Straciłem już 3 konta w tym maina Master Tier na którego wyjebałem kupę kasy nie poleciała ani jedna łezka. ;>

Opublikowano

Mnie ciekawi co joduska robi ze nadal nie ma update

                                                                                       2zgg6rn.png

Opublikowano

Mnie ciekawi co joduska robi ze nadal nie ma update

Jeżeli dziwi Ciebie, co dorosły człowiek robi w piątek, to współczuję życia.  B)

 

@topic

99% undetected.

Jeżeli zależy Ci na koncie, nie używaj hotfixa.

eSwH2k3.png

Opublikowano

Na hotfixie lecę cały czas i wątpię aby było aż 100% na bana ;) masz 99% na to że nie dostaniesz bana grając z hotfixem

                                                         zgJ0B8x.jpg

Opublikowano

Przecież ten banwave na NA to jest ten stary który był na EUNE i EUW tylko za NA się zabrali najpóźniej....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...