Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co robić z "niebieksimi" skinami


Conlabos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym zapytać co robić z niebieksimi skinami?

Chodzi o te wojskowej i przemysłowej jakości.

 

Na początku chciałem je wymieniać na kontrakty

Ale sam nwm czy to się opłaca... :x

 

Więc co waszym zdaniem będzie najlepsze dla początkującego?

 

- Sprzedawać

- Wymieniać kilka nieb. za fioletowe/skrzynki/klucze/inne

- Betować 1 skin na małe %

- Betować pare skinów na "pewniaka"

- Kontrakty

 

Tyle mam koncepcji :P

Tylko nie wiem co wybrać

Te ze StatTrakiem wymieniam lub betuje na mały %

Opublikowano

Betować, ale to zaglądaj do tego działu, bo na takich niebieskich nie zarobisz za wiele, a gdy będziesz wygrywać bety, to możesz już coś sprzedawać i zarabiać.

Opublikowano

Na pewniaka? Tu Cię zmartwię bo w sporcie(piłka nożna czy to gry komputerowe) pewniaków nigdy nie ma, to jest sport..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Dlatego to słowo umieściłem w magicznym ""  :D

Chodziło mi raczej o to, że jakiś NoName ma sporo mniejsze szanse z tymi naprawde dobrymi drużynami.

Opublikowano

Dlatego to słowo umieściłem w magicznym ""  :D

Chodziło mi raczej o to, że jakiś NoName ma sporo mniejsze szanse z tymi naprawde dobrymi drużynami.

No nie zawsze. To też zależy od mapy, formy, zmiany zawodników itp. Nie ma lepszej opcji, niż obstawianie, bo na takich skinach nic nie zarobisz. (sprzedając)

Opublikowano

Ok, dzięki za info ! ;)

 

A fioletowe?

Już tak po 40+ centów?

Nie no, niebieskie też chodzą nawet po 40 euro, fioletowe to samo. To nie zależy od kolorku, a od skina.

Opublikowano

No tak.. ale czy takie 40+ sellać, a jak nie to od jakieś wartości sellać?

Czy opłaca się później robić kontrakty i otwierać skrzynki?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...