Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie są perf bony dla szamana heallera ?


HarveyDent

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jeśli napisałem w złym dziale, proszę o przeniesienie.

 

Jak wyglądają perfekcyjne bony w wachlarzu i tarczy dla szamana heallera ?

Widziałem wiele opcji i nie wiem, która jest najlepsza.

 

 

Czekam na wasze propozycje!

 

Opublikowano

KTbc.jpg

 

Omdlenie ? - Na serwerze większość osób z którymi bierze się pvp ma NNO w tarczach,

Spowolenie/szycie ? - Nastawiam się bardziej pod skile, więc po co mi szycie ? Spowolnienia nie komentuje :)

Brak szybkości zaklęcia ?

Co z zręcznością ? Działa na szamanie healler czy nie ?

Opublikowano

Jeżeli sugerujesz iść w pvp typowo pod umiejętności, to zalecam takie bony.

 

Wachlarz - Inteligencja, Krytyk, Ludzie, Zaklęcia, Zręczność.

Tarcza - NNO, Ludzie, Inteligencja, Blok, Zręczność.

3183514217139531243468.png
Opublikowano

Jeżeli sugerujesz iść w pvp typowo pod umiejętności, to zalecam takie bony.

 

Wachlarz - Inteligencja, Krytyk, Ludzie, Zaklęcia, Zręczność.

Tarcza - NNO, Ludzie, Inteligencja, Blok, Zręczność.

A jeżeli na serwerze maxymalna ilość statusu (np. zręczności), wynosi 125, i wbije kolejne 30 (15 broń+ 15 tarcza) zręczności, to odczuje różnice w DMG skilli ?

Czytałem, że powyżej 125 zręczności już nie ma różnicy w obrażeniach ze skili i że jeżeli ma się 125 pkt statusu w zręczności, to nie opłaca się robić jej w eq.

Czy to prawda ?

Opublikowano

A jeżeli na serwerze maxymalna ilość statusu (np. zręczności), wynosi 125, i wbije kolejne 30 (15 broń+ 15 tarcza) zręczności, to odczuje różnice w DMG skilli ?

Czytałem, że powyżej 125 zręczności już nie ma różnicy w obrażeniach ze skili i że jeżeli ma się 125 pkt statusu w zręczności, to nie opłaca się robić jej w eq.

Czy to prawda ?

Nawet jeżeli to prawda w co wątpię, to co chciałbyś włożyć jako piąty bon? 

Jedyne co zostaje to omdlenie, trucie i przeszycie, a w tarczy odbicie. Tylko, że w tym wypadku odpada Twoje planowanie bicie się skillami i przejście poniekąd na hity.

3183514217139531243468.png
Opublikowano

Nawet jeżeli to prawda w co wątpię, to co chciałbyś włożyć jako piąty bon? 

Jedyne co zostaje to omdlenie, trucie i przeszycie, a w tarczy odbicie. Tylko, że w tym wypadku odpada Twoje planowanie bicie się skillami i przejście poniekąd na hity.

http://pandoramt2.pl/forum/index.php?/topic/208380-poradnik-co-daje-zrecznosc-u-healera-i-do-ilu-ja-dodawac/

 

Poczytaj i sam stwierdź czy to prawda czy nie. Poparte testami, więc już sam nie wiem ;(.

 

 

 

 

Czekam na kolejne propozycje. Może jest tu ktoś, kto się bardziej na tym zna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...