Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić serwer na kilka wersji?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmień silnik bukkit na spigot 1.8 i gotowe

 

 

u mnie na pukawce moga wchodzic od 1.7.2 do 1.8.0 wiec nwm czy plugin jest potrzebny

 

 

Wgraj wersję CraftBukkit'a 1.7.9 R0.2, download:

http://www.speedyshare.com/fVeSN/craftbukkit-1.7.9-R0.2.jar

 

Skan ze strony pliku:

 

ss%20(2014-09-21%20at%2008.41.22).png?ps

 

 

 

Nierozumiecie co autor na gorze napisal?

 

Juz wiem o co chodzi - chcesz zeby gracze mogli wchodzic od wersji 1.7.2 do 1.8.1 ???

To jest zmodyfikowany silnik od spingot ale niewiem czy takie cos na bukkit jest musze popatrzec.

 

Napisze pozniej jak znajde silnik.

Opublikowano

@damianbusa99

http://www.spigotmc.org/threads/spigot-update-20140909a.29091/

 

To jest silnik ktory umozliwia wejscie na serwer od 1.7.10 do 1.8.1. Przesadzilem troche z tym 1.7.2 do 1.8.1 za to przepraszam.

Niestety to nie jest craftbukkit bo on nie ma takich mozliwosci. A to jest spingot ale spokojnie jest podobny tak jak do craftbukkit

 

scan

 

https://www.virustotal.com/pl/url/d37929de106839cdd8e6253bc6cf1a2aebe48e0bf65daf7d05465d2437160037/analysis/1423723086/

Opublikowano

@damianbusa99

Niestety, tylko je aktualnac do wersji 1.8 i nie musisz ich od nowa robic, jak ci bledy beda walic to aktualizuj pluginy do 1.8

 

 

 

edit

 

Musze isc do szkoly wiec ci pozniej odpisze

Opublikowano

Spokojnie, jak masz spingot to jest podobne co craftbukkit, nie musisz nic usuwac tylko dac nowy silnik

 

Dobra ja napisze pozniej ide do szkoly

Opublikowano

Sprobuje ci go inaczej zalatwic jak bede w domu, bo narazie siedze na szkolnym komputerze a polowa stron jest zablokowana.

 

Bede post edytowal i tu bedzie link jak znajde.

Opublikowano

Napisz co ci wywala za bledy lub podaj log serwera.

 

Bo jest ponad 1000 nawet wiecej bledow co moze blad powodowac ze serwer nie dziala.

 

@Edit

 

Masz serwer na host czy na komputerze?

 

Jak host to podaj jego nazwe.

Opublikowano

Mam na pukawka.pl

Było takie coś jak modyfikacje wcisnąłem i zainstalowałem spigota i działa pięknie.

Dzięki @MocnabombkaPL. Dzięki Tobie pięknie śmiga. Jeśli chcesz zgłoś się na PW.

Porozmawiamy o moim serwerze. Jak chcesz dam ci dobrą rangę.

Do zamknięcia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...