Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Legacy-Steam NeverLose.pl 60 Slotów


LesIOO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

766_rust.png

 

 

banner_560x95.png?random=796991

 

 

* - Temat będę edytował z czasem  , serwer wystartował 10min temu ! zapraszam chętnych !

* - Wszelkie propozycje co do zmian , można składać na ts lub w grze :)

* - Wkrótce dodam Vote system co 24h za ciekawe nagrody !

 

Team NeverLose.pl zaprasza !

Opublikowano

ip masz na bannerze 

 

108.61.230.86:28016

 

Jak sie połączyć 

 

f1 ( konsola ) - net.connect 108.61.230.86:28016

Opublikowano

@Refresh 

 

* - Zmieniony drop / słabsze stwory 

Airdrop / Tp / Share / Lepszy drop surowców !

 

Zapraszam !

Opublikowano

Witam mialem chec wpasc ze znajomymi okolo [ 8-12 osob ] pytanie

 

Jaka mamy pewnosc ze nie bedzie cziterow a jezeli beda czy beda wylapywani w czas. Dajmt na to wlca jakimis bugami do domu okradna i co? Kappa.

 

Jak chcesz dlugo trzymac serwer my szukamy dlugiej rozrywki.

 

Wersja old czy new? (Zalezy bardziej na old(

 

Trzymanie takiego serwera to chyba jednak troche kasy. A ja nie widze jak Ci sie to zwroci. Chcesz sie w to bawic?

Opublikowano

A jesli chcesz znac duzo moich sensownych propozycji aby Twoj serwee mial graczy i jakies sensowne udogodnienia napisz mi na gtelefonu 46134772

A jesli chcesz znac duzo moich sensownych propozycji aby Twoj serwee mial graczy i jakies sensowne udogodnienia napisz mi na gtelefonu 46134772

A jesli chcesz znac duzo moich sensownych propozycji aby Twoj serwee mial graczy i jakies sensowne udogodnienia napisz mi na gtelefonu 46134772

Opublikowano

- Wersja old / serwer będzie stał lajtowo 12 miechów :)

- Jestem codziennie online , tylko nie mam osób online bo mało osób gra albo nikt , nas jest ogólnie 5 :)

 

O pieniądze się nie martw ^^ robię to dla przyjemności nie dla kasy ^^ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...