Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy istnieją jeszcze spamboty?


kis0ogura

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co zakładasz temat,jak odpowiedziałeś sobie w pytaniu. A tak w ogóle nie ma czegoś takiego obecnie jak spambot.

Opublikowano

Zastanawiam się czy istnieją jeszcze SPAMBOTY, kiedyś tego było masa na forum, dziś już chyba wgl nie ma.

Po co zakładasz temat,jak odpowiedziałeś sobie w pytaniu. A tak w ogóle nie ma czegoś takiego obecnie jak spambot.

@kis0ogura, @HTAWIWP, owszem są. Nikt już ich co prawda nie publikuje, więc tracenie czasu na szukanie, nie ma większego sensu. Nie zmienia to w każdym razie faktu, iż do dzisiaj można się jeszcze na takowe boty napotkać. Zazwyczaj są one stawiane (głównie przez Kazbah'a, TheBoss'a i rzadziej SiroSix'a) w celu reklamy ich stron z cheat'ami.

 

Na marginesie. Blokady kont argumentowane powodem "Hack Advertisement" raczej znikąd się nie biorą. Nikt przy zdrowych zmysłach, nie będzie spędzał kilku godzin w poczekalni, na pisaniu czegoś w stylu "<<< GET VIP HACKS ON ****** >>> 52". xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...