Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na tym komputerze pójdzie TBOI:Rebirth


barbed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,chcę kupić TBOI:Rebirth na steam i chciałem zapytać się czy na moim komputerze będzie działał ponieważ ja się na tym nie znam :C

 

Parametry 

 

Procesor : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Procesor 5200+ 2.71 GHz

 

RAM: 2GB

 

32 bity

Mahumad_eune_23_2_logo.png

Opublikowano

Pewnie, może przy ogniskach trochę lagować, ale ogółem rebirth nie ma jakiś dużych wymagań

Opublikowano

Pewnie, może przy ogniskach trochę lagować, ale ogółem rebirth nie ma jakiś dużych wymagań

Jest problem bo właśnie chciałem sprawdzić na własnej skórze i kolega pożyczył mi konto z TBOI:Rebirth i strasznie lagowało mianowicie jak włączałem to wszystko ok , ale jak się włączy to mam jakieś lagi są jakieś paski i to bardziej wygląda jak pokaz slajdów niż gra ;/

Mahumad_eune_23_2_logo.png

Opublikowano

Jest problem bo właśnie chciałem sprawdzić na własnej skórze i kolega pożyczył mi konto z TBOI:Rebirth i strasznie lagowało mianowicie jak włączałem to wszystko ok , ale jak się włączy to mam jakieś lagi są jakieś paski i to bardziej wygląda jak pokaz slajdów niż gra ;/

zmień 'MaxRenderScale' 

Opublikowano

zmień 'MaxRenderScale' 

Próbowałem robić już wszysko w options 

 

CameraStyle=2
MaxRenderScale=2
VSync=0
 
Tak oto wygląda moje "options" oczywiście ten wycinek xD

Mahumad_eune_23_2_logo.png

Opublikowano

 

Próbowałem robić już wszysko w options 

 

CameraStyle=2
MaxRenderScale=2
VSync=0
 
Tak oto wygląda moje "options" oczywiście ten wycinek xD

 

daj renderscale na 1

Opublikowano

daj renderscale na 1

Nope a na dodatek mam jakieś czarne paski na ekranie wygląda na to że będę musiał napisać do supportu steam :<

Mahumad_eune_23_2_logo.png

Opublikowano

Nope a na dodatek mam jakieś czarne paski na ekranie wygląda na to że będę musiał napisać do supportu steam :<

czarne paski mogą być spowodowane przez złą rodzielczość

Opublikowano

czarne paski mogą być spowodowane przez złą rodzielczość

Mam rozdzielczość domyślną taką samą jak na początku

 

Edit: a wtedy ich nie było ;)

Mahumad_eune_23_2_logo.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...