Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dział AdventureQuest Worlds


Sajjuk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok,

 

 

Gra przeglądarkowa o nazwie AdventureQuest Worlds autorstwa Artix Entertaiment jest grą MMORPG lub coś w ten deseń. (Nie rozróżniam tych gatunków, ale tego nie pisz w dzialeXD). Tworzymy własną postać i przemierzamy świat AQW w celu zdobywania ogromnej ilości klas, poziomu, itemków itd. Gra mimo iż online posiada wątek fabularny. Do wykonania mamy 13 przygód które składają się z kolejnych innych miejsc. Grę możemy ułatwić sobie cheatami, dlatego pomyślałem, że dział na takim forum przyda się. Możemy zgromadzić ludzi którzy poświęcają czas tej grze i wszystkie wspomagacze, pliki do nich w jednym miejscu. W AQW możemy tworzyć gildie i organizować wspólne wyprawy na bossy, które bez grupy nie pokonamy. Gra jak większość przeglądarek posiada specjalną walutę. Jedyną wadą jest to, że gra jest po angielsku i ludzi z małym poziomem tego języka może szybko zniechęcić masa misji, dialogów itd. Na szczęście wszystkiego możemy się domyślić lub ubijać wszystko po kolei dopóki nie wpadnie nam itemek do misji. :P

Mógłbym rozpisać sporo, ale żeby dowiedzieć się wszystkiego trzeba w nią zagrać. 

Piszę na prośbę użytkownika @Sevant ponieważ nie ma odpowiedniej ilości postów.

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Jak najbardziej na Tak.

Jeden z lepszych MMORPG przeglądarkowych.

Oczywiście nowe subforum testowe w VIA WWW, a nie osobny dział :D

Gra jest bardzo rozbudowa i gra dużo osób.

Grałem dawno temu i ostatnio z kumplami z klasy i nadal jest grywalna :P

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Jak najbardziej na Tak.

Jeden z lepszych MMORPG przeglądarkowych.

Oczywiście nowe subforum testowe w VIA WWW, a nie osobny dział :D

Gra jest bardzo rozbudowa i gra dużo osób.

Grałem dawno temu i ostatnio z kumplami z klasy i nadal jest grywalna :P

Opublikowano

 

Jak najbardziej na Tak.

Jeden z lepszych MMORPG przeglądarkowych.

Oczywiście nowe subforum testowe w VIA WWW, a nie osobny dział :D

Gra jest bardzo rozbudowa i gra dużo osób.

Grałem dawno temu i ostatnio z kumplami z klasy i nadal jest grywalna :P

 

Opublikowano

 

 

Jak najbardziej na Tak.

Jeden z lepszych MMORPG przeglądarkowych.

Oczywiście nowe subforum testowe w VIA WWW, a nie osobny dział :D

Gra jest bardzo rozbudowa i gra dużo osób.

Grałem dawno temu i ostatnio z kumplami z klasy i nadal jest grywalna :P

 

 

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

taak,jest to bardzo fajna i ciekawa gra - dawno dawno temu grałem właśnie w tą oto grę i bardzo przyjemnie mi się w nią grało!

­

Opublikowano

Jak najbardziej na Tak.

Jeden z lepszych MMORPG przeglądarkowych.

Oczywiście nowe subforum testowe w VIA WWW, a nie osobny dział :D

Gra jest bardzo rozbudowa i gra dużo osób.

Grałem dawno temu i ostatnio z kumplami z klasy i nadal jest grywalna :P

giphy.gif

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...