Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Instalacja skryptu - wartość nie może być zerowa.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eloszka forumek.

Pobrałem L#, zainstalowałem, przy instalacji Evade# ( http://www.joduska.me/forum/topic/26-evade/)  poprzez gita lub przycisk "Install Evade" wyskakuje ten błąd: 

#1

Wartość nie może być zerowa.
Nazwa parametru: value - https://github.com/Esk0r/LeagueSharp

#2

System.ArgumentException: Ścieżka ma niedozwolony format.
   w System.IO.Path.NormalizePath(String path, Boolean fullCheck, Int32 maxPathLength, Boolean expandShortPaths)
   w System.IO.Path.GetFullPathInternal(String path)
   w System.IO.FileSystemEnumerableIterator`1..ctor(String path, String originalUserPath, String searchPattern, SearchOption searchOption, SearchResultHandler`1 resultHandler, Boolean checkHost)
   w System.IO.Directory.GetFiles(String path, String searchPattern, SearchOption searchOption)
   w LeagueSharp.Loader.Class.LeagueSharpAssemblies.GetAssemblies(String directory, String url)

Liczę na waszą pomoc. 

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Chyba próbowałeś zainstalować skrypt Brain.cs , że system wywala błąd " wartość nie może być zerowa" 

A tak na serio to sprawdź czy bezpośrednio z githuba nie zainstaluje 

Pozdrawiam , SKT T1 Faker

Opublikowano

Chyba próbowałeś zainstalować skrypt Brain.cs , że system wywala błąd " wartość nie może być zerowa" 

 

A tak na serio to sprawdź czy bezpośrednio z githuba nie zainstaluje 

 

Pozdrawiam , SKT T1 Faker

Oj kolego, ale przyjebany jesteś :v Pierwszy post:

przy instalacji Evade# ( http://www.joduska.m...topic/26-evade/) przy instalacji Evade# ( http://www.joduska.m...topic/26-evade/)

 

Na twoje nieszczęście, próbowałem z gita i wciąż to samo. Nadal nie potrafisz przeczytać pierwszego postu ze zrozumieniem.

serwer_ourmc.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...