Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ułożyć/posegregować rangi w "Server Group" TS3(TeamSpeak3)


Majtol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ułożyć/posegregować rangi w "Server Group" TS3(TeamSpeak3)

 
Witam !
 
Dużo osób często o to pyta, a więc myślę, że poradnik się przyda. Opiszę w nim jak posegregować rangi żeby były po kolei na serverze:
 

A8BJygB.jpg

 

 

Więc tutaj w najszybszy i najprostszy sposób wyjaśnię:

 

1. Posiadać prawa do permission (Server Query),
2. Jeżeli jeszcze nie włączyliśmy opcji z Advenced Permission System przechodzimy do zakładki Settings -> Options -> Application -> i zaznaczamy "Advenced Permission System".
3. Po włączeniu przechodzimy do zakładki Permission -> Server Groups i wyskakuje nam okienko z naszymi rangami oraz z uprawnieniami.
4. Teraz naciskamy na rangę, którą chcemy ułożyć jako pierwszą i w naszych permissionach: Group -> Group Sort ID -> PPM (Prawy Przycisk Myszy) -> "Add Permission" ALBO wklejamy do filtrów wyszukiwania: i_group_sort_id  i wpisujemy cyferkę, która odpowiadać będzie za to, na którym miejscu będzie ułożona dana ranga.
 

7fUM8W5.jpg

Opublikowano

To jest mini mini mini TuT, jak ktoś chociaż trochę ogarnia angielski, to wie :)

 

Za mało rzeczy jak na TuT, pozdrawiam :)

Ale komuś może sie przyda

Uczeń
Opublikowano

Powiem ci tak dla początkujących to się przyda ale jest zbyt mało rzeczy na poradnik z twojej strony :D..

579571423327107377857.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...