Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WIDEORECENZJA] Dying Light - 10 powodów, dla których warto zagrać


Qlink

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Dying Light to tytuł, o którym mówi się wyjątkowo dużo i głośno i jest ku temu co najmniej kilka powodów. Przede wszystkim jest to tytuł polski, więc naturalne jest, iż budzi w naszym kraju szczególne emocje. Po drugie, jest on kontynuacją znanej i budzącej kontrowersje serii (tyleż samo fanów Dead Island, co przeciwników), a po trzecie - od dawna wiadomo już, że będzie to tytuł niezwykły pod względem oprawy.

 

Oczekiwania wobec Dying Light były więc spore, zarówno w Polsce jak i na świecie. Czy firmie Techland udało się im sprostać? Czy może jak zwykle skończyło się na obietnicach? Zapraszam do obejrzenia mojej wideorecenzji! 

Opublikowano

W zasadzie nie mam się do czego przyczepić no może do tego że nie wiem czy faktycznie ten filmik należy do ciebie. A tak to gratki, bo zachęciłeś mnie do zakupu :D

"Ojcowie gineli, a my dziś mamy wszystko"

Opublikowano

Hah, tak na pewno ZagrajnikTV to mój kanał :) Może się Wam to wydawaćdziwne, ale jakoś miło, że ktoś może mieć co do tego wątpliwości ;)

Opublikowano

Recenzja sama w sobie jest oczywiście dobra... aż za dobra. Czyli wychodzi na to, że Ty nazywasz się Jędrzej Szweda, tak? :> Btw. ta recenzja powinna być brana pod uwagę chyba w ROTW z zeszłej niedzieli. :v Nie rozumiem w takim razie dlaczego wygrała recenzja The Sims 4. xD

Opublikowano

Recenzja sama w sobie jest oczywiście dobra... aż za dobra. Czyli wychodzi na to, że Ty nazywasz się Jędrzej Szweda, tak? :> Btw. ta recenzja powinna być brana pod uwagę chyba w ROTW z zeszłej niedzieli. :v Nie rozumiem w takim razie dlaczego wygrała recenzja The Sims 4. xD

Ta recenzja będzie pewnie brana pod uwagę w tym tygodniu. 

 

Zgadza się. ;) /Scientist.

 

Świetny filmik! Masz bardzo dobry głos, do takiego typu rzeczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...