Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Kto lepszy do jungli? Jarvan IV czy Rengar


misiek2005tm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli chodzi o jungle, to j4. Na 2 lvlu ma już podrzucenie, dzięki czemu może robić świetne ganki. Łatwa jungla dzięki latarni, tarczy, obrażeniom z Q i passywce. Ulti świetne do tfów, czy też do ganków, lub najzwyklejszych walk ;)

Opublikowano

J4 zdecydowanie pozwala na więcej w teamfight'ach. Spowolnienie, podrzucenie, potężny ult. Sprawdza się zdecydowanie w większości sytuacji. Rengar jest dobry do eliminacji pojedynczego celu w sekundę, a jego item sprawia, że snowball to jego drugie imię. Gra się nim zabawnie, ale w efekcie raczej mniej efektywnie niż w przypadku j4

Opublikowano

imo Rengar

 

+manaless

+heal

+slow

+snear

+duży dmg, heh

+niewidzialność

+świetne ganki po 6 lvl

-ktoś wie kiedy jesteśmy na ulcie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdaniem J4 ponieważ ma lepsze cc jest twardszym championem 
może mowie tak bo po prostu nie lubie rengara ale jednak nie lubie go przez to że według mnie jest wiele lepszych championow ;)

Opublikowano

Rengar!
jest on prawdziwym mordercą adc i dzięki swojemu ulti może w kilka sekund wykluczyć z gry adc a wroga drużyna bez adc nie ma szans w tf ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...